Pyžamo do škôlky

12. apr 2023

Môže byť aj jednodielne také to body pyžamo?

pribinak
12. apr 2023

Nie, to nedávaj. Však už nie je bábätko.

cookie29
12. apr 2023

@pribinak mne ho nosi aj 6 rocny syn a uz davno nie je babatko 🙂 ale aspon nema v noci hole krize. Ale do skolky by som nedala

anjelicek26
12. apr 2023

Dieta si to musi v idealnom pripade vediet obliect same... takze jednodielne ak ma zips a obliect si to vie - preco nie... moja si to vedela lepsie obliect, ako to cez hlavu v tom veku... zalezi na dietati, co mu das, bude mat.

tanalyn
12. apr 2023

Doma také nosí, je to praktické, lebo býva stále odkopaný. Ale do škôlky dávame normálne dvojdielne.

pribinak
12. apr 2023

@cookie29 ty nevieš citat? Autorka sa pyta na škôlku, nie čo kto nosí doma

beata_k
12. apr 2023

Do skolky nie. Obliekaju sa same. A v pripade, ze musi na wc, tak by to ani prakticke nebolo.

1mina
12. apr 2023

myslim ze aj ucitelky by sa ozvali ze take nie, mna minule poprosili nech jej nedavam rifle lebo si ich sama nevie dobre natiahnut cez nozky, tak uz jej davam tiez len teplaky a pod. 🙂 s hentakym pyzamkom je roboty, to predpokladam ze si ozaj dieta same neda alebo by mu to trvalo dlho

tilda23
12. apr 2023

myslim si, ze to nie je moc vhodne. predsa len v pripade potreby to musi byt aj pre dieta jednoduche, ist napriklad rychlo na zachod a v body, no neviem, podla mna by aj ucitelky na to nadavali. radsej by som zvolila klasicke dvojdielne

cookie29
12. apr 2023

@pribinak a Ty? 😉 a ako citam, nie som sama, ktora dava jednodielne pyzamko, nie je urcene len babatkam ako pises Ty 🙂

lb1984
12. apr 2023

Do škôlky určite nie.

milanemila
12. apr 2023

Moja nosi tiez overaly, inak ma stale hole krize. V jaslickach/skolke s tym nemaju zaiden problem. Vie si ho samozrejme obliect/vyzliect a je na zips.

pribinak
12. apr 2023

@cookie29 kto dáva do skolky? Fakt si nevieš prečítať nadpis? Téma je o škôlke? Nie o tom čo kto nosí doma?

evkamotka
12. apr 2023

Tie hole krize nie su podla mna problem. To nie je ako v noci, ze sa vykope a nikto o dietati celu noc netusi. Ved ucitelky ich prikryvaju. U mojho musia byt vsetci zakryti a este prikryju tych co sa vykopu, ved ich maju pred ocami

cookie29
12. apr 2023

@pribinak precitaj si odpovede vyssie. Davaju... len ty pises, ze nie je babatko... a v konecnom dosledku, na to ci jednodielne pyzamko/body pyzamko je pre babatko sa tiez autorka nepytala, ked chces byt puristka

pribinak
12. apr 2023

@cookie29 Mein Gottt fakt nevieš citat

bronik89
12. apr 2023

no to by som taktiez rozhodne nedala. ved to by som mala aj ja problem si obliect/vyzliect 😂 nie tak este dieta v skolke. tymto mu to asi neulahcis, vsak normalne dvojdielne mu daj, ved je tolko krasnych pyzamiek🙂

januska12323
12. apr 2023

Do pyžama sa oblieka sám takže keď sa natiahne do takého kľudne daj. Holých krížov sa báť nemusíš v škôlkach sa prekuruje.