Problém s novými plienkami Pampers Activ Baby

weronika90
1. mar 2017

Dobrý večer, ake máte skúsenosti s novými pampers activ baby? Pretože odkedy používame tie najnovšie začala mať mala problemi...a mam pocit ze je to práve nimi.

acer11
1. mar 2017

daj iné,a máš po probléme 😉

weronika90
autor
1. mar 2017

Keby to bolo také ľahké,praveze pampers boli zatiaľ jedine ktoré jej nevadili...

danii2
1. mar 2017

Ano,odkedy ich zmenili dcerka mala uplne cervenu ritku aj cikulu.Museli sme zacat pouzivat ine plienky.I ked predtym 10 mesiacov sme krasne pouzivali Pampersky.Ostali sme pri DM plienkach.

dadda
1. mar 2017

my sme tiez mali problem s pamperskami, ja odporucambud bella happy alebo obycajne kauflandacke, s ich logom, tie su najlepsie, su velke, lacne a vela potiahnu, nemusis tak casto vymienat 🙂

jumaspal
1. mar 2017

ak sa ti da ist nakupovat do rakuska, maju tam fialove pampersky, su este lepsie ako stare biele premiumky

glorikarebeka
1. mar 2017

skus kupit lidlacke,podobaju sa pamperskam,ale oooovela lepie len maju tam dva druhy,jedny take male balenia a druhe su velke balenie a tusim su na tom vacsom baleni nakreslene sovicky tak tie stoja 6,99 a maju od velkosti 3-4-5

weronika90
autor
1. mar 2017

@dadda
To sú tie wickies ci iné?

janci05
1. mar 2017

@weronika90 Áno, sú to tie. Ja som tiež od narodenia používala Bella Happy a keď zrovna nebola naša veľkosť, tak som aj tie Wickies kupovala a neskôr už len tie.

dadda
1. mar 2017

@weronika90 nie wickies, tieto baby napies, nikto by do nich nepovedal, ale su skvele

janci05
1. mar 2017

Ale aj tie Wickies sú celkom dobré. Je pravda, že ja som ich kupovala pár rokov dozadu a vtedy tie Nappies neboli. Treba len vyskúšať.

magmolatus
1. mar 2017

@weronika90 kup goldky od pampersu, su najdrahsie ale mi pouzivame len tie. Vsetko ostatne bolo o nicom.
Bud to smrdelo ako umelina, nic to nezadrzalo alebo sa malej zbordovela šušu ak to mam slusne napisat.

shia
2. mar 2017

pampers pre slovensky trh zacali vyrabat v polsku, a vela mamiciek sa uz stazovalo na ich novu kvalitu, pozerala som ich v hainburgu a su tam nemecke, takze bud kupovat za hranicami alebo zmenit znacku, co si uz dovoluju vyrobcovia so SR trhom, ktory beru ako odpad, nema obdoby... :(

daja07
2. mar 2017

my pouzivame pampers, nikdy nepozeram kde su vyrobene, a su v pohode. teraz uz pouzivame len biele na noc. cez den pouzivame lidlovske plienky. musim vsak povedat ze ked sme skusali lidlovske ked bol uplne maly, tak tie mi neskutocne smrdeli a precural ich. teraz sa tiez uz stalo asi 2x ze ich precural. pampersy neprecural nikdy. Chvilu sme pouzivali aj happy bella a tie boli tiez fajn. len mi prisli take mensie ako keby o pol cisla 🙂

weronika90
autor
2. mar 2017

Ďakujem za názory,a rady.Tak musime zas poskusat co bude slecne vyhovovať 😊

andrejka88888
5. mar 2017

mozno je citliva na chlor, plienky sa bielia chlorom. Vyskusaj ekologicke tie su bielelne kyslikom, su vhodne pre citlivu pokozku.