Prečo nevyrábajú zavinovacie body veľkosť nad 80?

juliet86
6. jan 2024

Premyslam ze. preco sa nevyrabaju bodycka 80 a vyssie zavinovacie? Co je ta logika za tym? Dakujem

hederamonstera
6. jan 2024

Lebo asi uz pre tak velke babo je to zbytocne, len tie prve mesiace je jednoduchsie pouzivat zavinovacie

luckajozko21
6. jan 2024

Par dni dozadu sme sa na tom smiali s muzom. Bola to situacia kedy sme 2ja dospely prebalovali 1 dieta s velkostou 74-80. Keby pri tom boji mam este zapinat cvocky na zavinovacom bodynku, tak asi chodi dieta nahe :D.
Ale do takej 68 sme ich mali najradsej. Zvycajne su tie deti uz tak pohyblive a maju taky odpor voci prebalovaniu/prezliekaniu, ze by rodic prisiel o nervy

majamat
6. jan 2024

@luckajozko21 och, rpesne. mne dcera utekala z prebalovacieho pultu. to uz okolo 6m sa vedela zvrtnut takou ryhclostou, ze som ju mala problem zabalit. neito to este cvocky zapinat.

dieta s velkostou 80 je uz poemrne velke a casto dokaze aj sediet, cize je zbytocne body na zapinanie, tiez by si ho mohlo same odopinat.

mabenn
6. jan 2024

ja som objednavala vacsie velkosti zavinovacie ked som chcela, daju sa najst

andrea_82
6. jan 2024

Ja som zase nadavala, ze lindex ma tie male velkosti len zavinovacie. Ja ich moc nemusim, maju velky vystrih okolo krku. 🙂

selest
6. jan 2024

Asi nie je dopyt kedze tak velke dieta sa brani obliekaniu a je jednoduchsie natiahnut cez hlavu pokial nie je extra kludne alebo leziace atd. Ale urcite niekde predavaju, ja som mala myslim z tesca, ale nikdy nepouzila presne aj koli velkemu vystrihu😅

anketkarka
6. jan 2024

Ja som sa nad týmto tiež zamýšľala, keďže moje dieťa muselo nosiť prilbu. Ale niekde sa mi podarilo zohnať aj veľké. Neviem či nie h&m. Potom som ich predávala v bazariku, lebo som vedela, že niekomu možno veľmi pomôžu, tak ako nám. Som sa z nich tešila, keď som zohnala, ako dieťa na Vianoce.

lucia13022023
6. jan 2024

@andrea_82 súhlasím

angeli121212
6. jan 2024

@juliet86 tak napr pre mňa je už utrpenie dávať take body malému lwbo kym mu zapnem tych milion cvočiek tristokrát mi chce utiecť resp. utecie a pod. Proste už cítim že je jednoduchšie mu tie body natiahnuť cez hlavu zapnúť tri cvočky ešte popripade dve na krku ale to nie je taky problém keď sa aj nezapnú resp. Neskôr čiže asi tak no a po druhe ak mu oblečiem tie zavinovacie z tych keď mi ujde nahodou sa vie ľahšie vyzliecť a môžem zas obliekať 😂

lelelienka
6. jan 2024

@andrea_82 inak toto je moja nocna mora, ale prave naopak mam take super zavinovacie bodycka, ktore maju normalny vystrih, ale vsetky ostatne obrovske vystrihy, nechapem kto to navrhuje,,,ja niekedy uvazujem, ci mu nemam este dat satku alebo sal 🤷‍♀️

kikuska1416
6. jan 2024

Lidl má 86/92 zavinovacie, aj hmko bolo, myslím aj lindex mal, ale už si to moc nepamätám, už mám veľkú slečnu 🙂

juliet86
autor
6. jan 2024

@mabenn nepaomenies si kde ktore?

juliet86
autor
7. jan 2024

@mabenn dakujem