Precikaná plienka a spanie na boku

1104
22. sep 2014

Ahoj syncek velmi rad spi na boku a stale je precikany pouzivame pampers zelene skusali sme aj ine ale nepomohlo to. Neviete o neakych plienkach co by neprecikal? Dakujem za kazdu odpoved.

liliwhite
22. sep 2014

zdravím, my máme wickies z kauflandu a tie sú super. Tiež sa nám občas stalo, že išlo cikanie bokom, ale skúšali sme ich rôzne upínať a nakoniec sme prišli na to, že plienka nesmie byť moc voľne ale ani moc na tesno, lebo potom sa zošuchne pod bruško.

katulienkax
22. sep 2014

Tu vnútornú gumičku na plienke kolo ritky musí mat tesne pri pokožke ak je co i len trochu voľna tak možno preto precika ináč ja som na spanie dávala tie biele tie sa mi málokedy precikali niekedy je vadná plienka ale to tak raz za mesiac sa stalo.

darina1952
22. sep 2014

@1104 ahoj, mám pocit, že problém nie je ani tak v značke plienky ale skôr to bude veľkosťou. Skús použiť na noc menšiu veľkosť plienky a príliš skoro neprechádzaj na väčšie plienky. Tiež sa mi občas stalo, že sa deti v noci prečurkali - a bolo to tým že im plienka č. 3 nesedela tak dobre okolo stehienka - gumička bola voľnejšia a tak vznikol priestor na únik moču. 😉

1104
autor
22. sep 2014

@liliwhite
@darina1952
@katulienkax prave ze sa nam stava ze je plienka precikana zhora na brusku tak neviem

darina1952
22. sep 2014

@1104 tak mu skús na skúšku na noc dať plienku opačne - obrázkom a zapínaním na chrbátiku 😉

1104
autor
22. sep 2014

@darina1952 😀 to som este neskusala mozno pomoze dakujem

migely
22. sep 2014

@darina1952 😀 a keď sa zas pokaka

migely
22. sep 2014

@1104 aj sleep& play si skúšala?

1104
autor
22. sep 2014

@migely skúšala este chcem vyskúšať tie natahovacie plienky pre chlapcov možno budú dobre keďže sú pre chlapcov . Lebo mi hovorily že preto to tak má že chlapci cikaju hore 🙂

migely
22. sep 2014

tak skuste pipika pritlačiť k plienke pri balení alebo zbehnuť do rakúska tam je ina kvalita napr. mi balime do Lidlovksych ked neni čas isť do rakúska a to je riadny smrad ked sa pokaka a ked kúpime pampersky v rakusku jej vždy musim voňať ritulu či sa pokakala 😀

ninah1486
9. feb 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

skus plienky nappy

beahavala
12. feb 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

@ninah1486 tie som pouzivala ja ja