Prechodné nepremokavé topánočky pre 14-mesačného

vasjar
31. júl 2022

Ahojte, hľadám nejaké nepremokavé topánky pre synčeka (teraz ma 14 mesiacov), ale tak na jeseň, prechodné topánočky. Už chodí, neviem ci gumáky sú dobre na začiatočné chodenie...
Ďakujem

stanislavicenka
31. júl 2022

@vasjar ahoj. Gumaky urcite nie. Ja si dodnes pamatam prve prechodne topanky, co mala dcera. Znacka froddo, je to barefoot topanka. Najlepsie topanky. Ja este topanky aj voskujem vcelim voskom, aby teda vobec nepremokli

zuzanalukasko
31. júl 2022

@vasjar Filii

vasjar
autor
31. júl 2022

@stanislavicenka vďaka, pozriem sa na ne

vasjar
autor
31. júl 2022

@zuzanalukasko to je značka topánok?

gabika128
31. júl 2022

@vasjar ja som teraz na ecco stránke v zľavách kúpila. Čižmy a gumáky nie, to je voľné veľmi

zuzanalukasko
31. júl 2022

@vasjar áno, barefoot, jesenné nepremoknú a po donosení aj v pohode predáš.

pupsy
31. júl 2022

@vasjar z lacnejších napríklad Ddstep alebo Protetika barefoot

zuzanka.zuzu
31. júl 2022

@pupsy lacnejsich? 30e je lacnejsie? kolko potom stoja drahsie? 😀

gabika128
31. júl 2022

@zuzanka.zuzu no 30€ sú veru tie lacnejšie 🤷‍♀️ drahšie sú okolo 50€

pupsy
31. júl 2022

@zuzanka.zuzu Á no, lacnejšie kvalitné topánky, drahšie sú 50€ +. Na detských nohách sa neoplatí šetriť.

zuzanka.zuzu
31. júl 2022

@gabika128
@pupsy nie, kvalitne barefoot su aj tie za 30. 30e nie je setrenie, to maju niektore zeny na tyzden na stravu pre rodinu. ony kupuju v pepcu za 3e. ale 30 vs 50 topanky je uz len cena za znacku 😉 a to este nepiseme o ozaj pucovinach od diora za xxx € 😀

zuzanalukasko
31. júl 2022

@zuzanka.zuzu veď nemusia byť nové..., hlavne také menšie sú určite použiteľné, neschodené aj z bazárika.

gabika128
31. júl 2022

@zuzanka.zuzu ale však nikto nepíše, že tie za 30 sú menej kvalitné, iba spomenuli že sú aj lacnejšie. Ja dokonca už ani nekupujem barefoot lebo syn potrebuje iné kvôli spadnutym členkom, doteraz mal barefoot. Každý nech si kupuje za koľko chce a obuva si dieťa do čoho uzná za vhodné 🤷‍♀️

luliu
31. júl 2022

@vasjar superfit, Ecco, určite nie gumáky

stanislavicenka
31. júl 2022

@gabika128 spadnute clenky nie su dospedkom barefoot obuvania. Pevne topanky tento stav nezlepsia, iba drzia umelo nohu. Clenkom pomoze len cvicenie na spevnenie brucha

gabika128
31. júl 2022

@stanislavicenka ja nikde ani nepíšem, že za to môžu barefoot topánky 😁 riešime to odmalička a teraz už nám fyzioterapeut odporučil topánky s pevnejšim členkom plus rôzne cviky.