Prebaľovací ruksak na kočík

baluinka
1. sep 2020

Baby prosím poraďte nejaký dobrý ruksak na kočík. Resp. kúpila by som si kľudne aj klasický batoh,ktorý by sa dal pripnúť na kočík, ak máte skúsenosti..hlavne aby nestál majland 🙂

miska_209
1. sep 2020

@baluinka mate ss

jajka71
1. sep 2020

Odporucam si kupit klasicky batoh sportovy, pripadne sportovu tasku prehodit cez kocik, potom vyuzijes aj bez kocika na vylety ci bez dietata ak ti bude treba niekam odbehnut, da sa zadovazit skladacia prebalovacia podlozka latkova alebo pogumovana a vdaka nej sa usetri ;)

kubkovamama
1. sep 2020

@baluinka obyc batoh a kúp si v dmke drziaky,sú perfektné aj na kabelku,ruksak aj klasickú kocikovu tasku. Tie tašky ja moc nemusím,ušila som si nylonovy ruksak v tvare veljeho obdĺžnika,popruhy,hore zips,keď treba prehodím na chrbát a tak som si ho obľúbila,že aj do práce znosim

panda21
1. sep 2020

Ja som sa zamilovala do Belakabelky alebo tak nejak.. Na ich stránke sú mamickovske ruksaky a su nádherné 🙈

sonka85
5. jan 2021

Ahojte, tiež by ma zaujímalo s akým batohom máte dobré skúsenosti. Klasické batohy sú fajn, no páčia sa mi prebaľovacia ruksaky, majú veľký priestor aj priehradky na drobnosti. Naviac si myslím, že sa dajú využiť aj neskôr, keď deti podrástú. Máte dobré alebo zlé skúsenosti s niektorou značkou? Prosím poraďte 🙏