Pranie detskych vecí

evicaopica
17. sep 2018

Ahojte, chcem sa spytat v akom pracom prostriedku periete veci pre svoje bábätko? Ďakujem

saxana000
17. sep 2018

@evicaopica kym bola uplne malinka pouzivali sme lovelu program pre babetka s dvojitym plachanim a bez avivaze.ked zacala papat prikrmy lovela bola slaba presli sme na ariel sensitive ale nie babetkovsky ale ten s mandlami na obrazku.su aj kapsulky take.a Lenor avivaz. Raz za cas mi sestra prinesie z Rakuska prachove OMO sensitive do roka som jej prala vyhradne zvlast vsetko blede nahadzala spolu.
Teraz uz ma krpata aj viac tmavych veci tak jej ich davam prat aj s nasimi vecami ale vzdy s tym Ariel detskym gelom a ruzovym Cocolinom. A zehlim jej vsetko doteraz.

krepes
17. sep 2018

Periem uz od narodenia v Dedra pracich tabletách, tie aloe sensitiv a pouzivam aj ich sensitiv aloe avivaz, alebo coccolino sensitiv.

dorotka66
17. sep 2018

Ja periem uz roky s tymto a malej od narodenia. Aj je fajn aj pre nas aj pre ziv. Pr. 😉

galioska
17. sep 2018

@evicaopica od malinka ariel a ten pouzivam stale, deti uz maju 15 a 10 rokov

dorotik
17. sep 2018

V tomto, majú aj v DMke. Jemne vonia, dobre perie, je to silný koncentrát, čiže vydrží dlho a je to biodegradovateľné. 🙂

babi81
17. sep 2018

@evicaopica frosch z dmky a bez avivaze ;)

malinajahoda
17. sep 2018

@evicaopica ja mám skoro 7 mesačnú dcérku a od narodenia používam pracie prachy Lovela na biele prádlo alebo Bupi alebo detský prach z DM. Dvojité plachanie bez avivaze. Žiadne ekzémy na koži alebo suchá podráždena koža.

janinque
17. sep 2018

Persil Sensitive. Po akomkolvek inom pracom prostriedku sa maly vysype.

mijka88
17. sep 2018

pri dcére a čiastočne zo začiatku aj pri synovi som používala lovelu sensitive, už by som sa k nej nevrátila, objavila som niečo lepšie, účinnejšie, ekologickejšie, čo nesviní pračku a nezanáša sa do vlákien látok. Teraz už malému /3r/ periem normálne s našimi, ale do mojej pračky už môže ísť jedine česká eurona /pochopíte v mojej skupine kto chce, kto nie nevadí, možno na to časom príde :D/
P.S. ani tá lovela sensitive nie je taká "sensitive" ako sa tvári a prečo sa tiež môžete dozvedieť v skupinke alebo napíšte, prezradím vám viac, alebo si bližšie pozrite zadnú etiketu týchto práškov a koľko dávkujete 😉

interneta
17. sep 2018

@evicaopica najprv sodasan so zmakcovacom vody bo mame tvrdu ako fras, teraz pure planet sensitive (avivaz ziadna). zehlim

micici02
17. sep 2018

@mijka88 prezrad mi viac prosim

micici02
17. sep 2018

Pouzivam lovelu a zmekcovac pradla pre bábätká, periem na baby programe na 60tke, a od troch tyzdnou nezehlim, zatial pokozka v pohode

mijka88
19. sep 2018

@micici02 napíšem ti do správy 🙂