Pranie detského hniezda

aneta1243
15. aug 2021

Ahojte, ja sa len chcem opýtať treba Na začiatok vyprať aj detské hniezdo a zavinovačku ? Nechcem to nejak poškodiť. Ďakujem

matya12
15. aug 2021

@aneta1243 hniezdo by malo vydržať, bude niekoľkokrát grcnute/oslintane, mozno aj precikane/okakane. Malo by mať štítok ako sa oň starať, ak máte site skúste sa poradiť s krajcirkou.. To naše je ale nesmrteľné...

evka_3
15. aug 2021

@aneta1243 zavinovačka ak má vyberateľné vnútro také penové vybrať treba a vyprať akoby ten "poťah" ahoj aspoň ja som to tak robila, vždy som do zavinovačka dávala plienku ta sa menila dosť často aby sa vkuse nemusela prať zavinovačka ale tie som mala aj tak na striedačku niekoľko, ale hniezdo som prala na jemný program aj keď písalo že prať ručne a aj napriek tomu ze písalo že nesmie ísť do sušičky som ho tam taktiež niekoľkokrát dala a nič sa tomu nestalo, že to však nemusí byť tvoj prípad nechcem poradiť zle len píšem ako som robila ja

evka_3
15. aug 2021

Bez "ahoj"

nikpa
15. aug 2021

@aneta1243 ja periem všetko nové čo prinesiem z obchodu, dupľom ak je to pre deti. Mám na práčke program ručne pranie a aj keď je napísané neprat v práčke, operiem 🤷 ešte sa mi nič nepokazilo.