Poznáte topánky značky Kovo?

pralinkaaa
26. okt 2011

ahojte, máte skúsensoti? ´páčia sa mi zimné čižmy, neviem či sú ozaj tak kvalitné a nepremoknú...dakujem 🙂

eis4
9. nov 2011

@pralinkaaa ja by som tiež bola zvedavá, pre malu som vybrala čižmičky tejto značky, no tiež neviem či su kvalitné

maggie2
9. nov 2011

My máme Kovo papučky, je to taká lacnejšia značka si myslím. Ale nemyslím si, že by to bola nekvalita. Taký stred. Pokiaľ ide o čižmičky, tam nepremoknú ti jedine tie, kde je na štítku/etikete uvedené, že majú goratexovú (goretex) príp. inú nepremokavú úpravu, čiže na etikete je uvedené že sú nepremokové - angl.water resistant. Ostatné musíš impregnovať sprayom proti nepremokaniu, ktorý sa dá kúpiť bežne u Baťu a pod.Máme veľmi zlé skúsenosti s čižmičkami značky Polaris, nekvalitné, navyše sa aj potrhali, hneď stratili pôvodný tvar, (po krátkej dobe očaptaný vzhľad) a napriek štítku že sú "vodu odpudzujúce" /nem.wasserabstosssend/, nebola to pravda. Odvtedy ak nám financie dovolia, len značka GEOX, či PASSFIT (GEOX treba kupovať keď sú akcie, lebo je to veĺmi drahá obuv, ale naozaj jedna z NAJKVALITNEJŚICH), my ale aktuálne teraz sme ešte v lete kúpili v športovom obchode zimné šnurovacie topánky, nepremokavé, stáli niečo okolo cez 35 eur (v lete boli 50 percentné zľavy na zimnú obuv), a také sú elegantné, hoci sú takého športového horolezeckého designu, že ich dcéra nosí aj k sukni a tým pádom máme a stačia nám 1 kvalitné topánky teraz na jeseň aj na zimu ktoré už 2 mesiace nosí a držia tvar a sú perfektné čo do vzhľadu i kvality a žiadne čižmičky nepotrebujeme. Ešte som kúpila jedny snehule u Deichmanna za 13 eur, s gumeným prevedením dolnej časti, to bude do najväčšieho blata a tak podobne. A sme vybavení. Najradšej mám obchody 4YOU, DEICHMANN, YELLO,

maggie2
9. nov 2011

oprava SHOE4YOU

pralinkaaa
autor
9. nov 2011

@eis4 ahoj a kupili ste ich?

pralinkaaa
autor
9. nov 2011

@maggie2 ano maju tam nejaký "kovotex" takže by to malo byť OK...rozhodujem medzi Elefatmi a týmto

tilly
9. nov 2011

ja som kovo kupila v humanicu v rakusku, take prechodne... 90% nasich topanok su richter, s tymi sa zrovnat nedaju, ale za tych 20€, co stali su v poho

a my sme mali napr. topanocky polaris, o ktorych tu niekto pisal a boli perfektne, vobec s nimi nebol problem, nepremokli...

maggie2
9. nov 2011

@tilly RICHTER je tiež veľmi kvalitná značka, a tomu zodpovedá aj cena, s KOVO sa nedá porovnať.

maggie2
9. nov 2011

@pralinkaaa kľudne vyskúšaj, veď záruka sa vzťahuje. My sme už i topánky raz vrátili, lebo nespĺňali to čo sľubovali a s úspechom.

pralinkaaa
autor
9. nov 2011

@maggie2 no ja kupujem zas elefatny a tá cena Kovo nie je teda o moc iná ako tie, len sa mi prosto viac páčili 🙂 Pochybujem že by mi nosené topánky vzali spať, akože nesplňaju moje predstavy...

pralinkaaa
autor
9. nov 2011

mali sme od nich papučky, tie boli v poho...Tak dakujem baby.

maggie2
9. nov 2011

@pralinkaaa ak Ti predajú výrobok, topánky, o ktorých sa tvrdí na etikete že sú water resistant, teda vodeodolné, a zistíš v teréne že vodeodolné nie sú, tak je to oprávnená reklamácia. Je rozdiel reklamovať prirodzené opotrebovanie na topánkach (čo nie je dôvod na reklamáciu) a je rozdiel reklamovať závadu na topánkach (čo samozrejme je dôvod na reklamáciu) , najmä keď sa reklamujú ihneď po zistení závady. Rovnako ako nemôže reklamovať v podniku hosť jedlo až potom čo ho komplet zjedol 😉

eis4
10. nov 2011

@pralinkaaa včera sme boli kupovať čižmičky tak som ich nakoniec nekupila,zobrali sme lacnejšie teddy shoes za 23 eur tie kovo stáli 35 eur no tie teddy sa mi viac páčili tak dufam že neolutujem 🙂

pralinkaaa
autor
10. nov 2011

@eis4 to sú tiež z humaicu? hej, však to že podla mňa až tak lacné práveže nie sú, iba o trošku menej ako napr. tie naše elefanty. tak teda nech vám slúžia 😉

eis4
10. nov 2011

@pralinkaaa mali ich aj v humanicu ale len hnede a za 24,95 ,ja som kupila v rene fialové. zajtra pridám foto,teraz mi to nejde odfotiť bez denneho svetla z telefonom 🙂

eis4
16. nov 2011
7vanilka7
30. aug 2019

Dobrý večer. Vie mi niekto poradiť kde sa dajú kúpiť? Dakujem

7vanilka7
30. aug 2019

@7vanilka7 také niečo by som zháňala 🙂