Používate prístroj na počúvanie bábätka?

25. okt 2023

Používate prístroj na počúvanie babatka ? Opati sa kúpiť?

deti95060810
25. okt 2023

😀😝

gejb
25. okt 2023

Áno.

autor
25. okt 2023

@gejb kedy ste počuli prvý krát v ktorom tt

wewuliatko174
25. okt 2023

Ja som kupovala cez bazar pri druhej dcerke...bola som po potrate a dlhe roky sme sa o bábo snažili...asi koli tomu to bbola pre mna taka ulava pocut srdiečko..pre moj vnutorny pocit a kľud

gejb
25. okt 2023

V 9tt. Len treba trpezlivosť a vedieť kde hľadať 😉
Je to super pre ženy, ktoré napríklad niekedy potratili a strachuju sa ci je všetko OK. Ja odporúčam.
Mam z bazáru.

anjelicek26
25. okt 2023

Ja som minule mala, teraz nie... "vdaka" nemu som prisla na to, ze babatku prestalo bit v 14.tyzni srdiecko, takze ziadne ukludnenie, prave naopak, 5 dni, kedy som hladala a hladala a to ticho :( Lekar mi to uz len potvrdil... vo vysledku to nic nezmenilo, nijako mi nepomohlo a ani nijako neukludnilo :( Ano strach medzi poradnami bol obrovsky, ale nejako sme vydrzali..

ness222
25. okt 2023

Ja som si ho kupila asi v 14.tyzdni lebo prve tehotenstvo skoncilo potratom, a teda srdiecko som nasla hned no mna tento pristroj velmi vystresoval pretoze podla videi na youtube sa mi zdalo ze tlkot srdiecka nie je taky rychly ako mali ostatne zeny na videach, tak som sa samozrejme vystresovala ze to teda pocujem svoj tep nie srdiecko dietatka 😂utekala som k dr. kde bolo vsetko v absolutnom poriadku, a angelsound som pekne krasne zabalila a vratila naspat 😂

snehulak77
25. okt 2023

Mňa to stresovalo, lebo som nevedela dobre srdiečko vyhľadať, bola som potom nešťastná. Tak som ho radšej nepoužívala. Navyše, nebola som si nikdy istá, či počujem seba alebo malého 😂 Myslela som si, že som asi nemehlo, ale vidím tu, že som nebola jediná 😁

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkav5
25. okt 2023

Kúpila som si, som 11tt, nepočujem absolutne nič😅😅 neviem to nikde nájsť a to hľadam aj 15min po celom bruchu miestečko po mieste prechádzam, ale nič…asi to je ešte skoro🤷‍♀️

ness222
25. okt 2023

@ivkav5 ja som nasla na prvykrat ale az uplne dole ako zacinaju chlpy a to som bola v tom case v 14.tyzdni, takze hladaj uplne dole 🙂 ale tak je mozne ze je este skoro, mne moja dr.hovorila ze az tak od 16-17.tyzdna pocut.

ivkav5
25. okt 2023

@ness222 ďakujeem, no hľadam uuplne dole, lebo tu mi to už radili tiež baby, ale nič🙄 asi to bude fakt skoro🙂 vyskúšam o pár týždňov…

jaskolka
25. okt 2023

Ja som mala 1x MA,potom nasledovali dve bezproblémové tehotenstva, ani pri jednom som nepoužívala nijaké prístroje na počúvanie. Jednoducho som verila, ze bude, ako ma byť, zdravý plod sa nemá prečo neudržat a poškodený nech radšej odíde sam skôr.

ness222
25. okt 2023

@ivkav5 drzim palce 🤗

wishes
25. okt 2023

som po potrate a pri druhom tehotenstve som si zaobstarala angelsound… vdaka tomu su moje dni kludnejsie a viem, ze vsetko je v poriadku ❤️ pocuvam 3x denne 🙂 zatial najlepsia investicia 😉

wishes
25. okt 2023

a srdiecko som pocula uz od 9 tyzdna 🙂