Používali ste detské hniezdo?

2. aug 2021

Mamicky, tie ktore ste pouzivali detske hniezdo, ako ste boli spokojne? Realne ste ich aj vyuzili/vyuzivali?
A co sa tyka velkosti, tak mali ste mensie rozmermi alebo hned take to XXL?
mensie co som si vsimla tak ma velkost 70 cm, to XXL potom 90 cm.
Dakujem za info a odporucania.

tara42
2. aug 2021

My sme mali 75x55 tusim. Vyuzivali sme ho aj dost dlho. Kym jej nebolo male. A potom ked sa uz dieta pretaca tak jej to tam zavadzia. Ale dcerka mala 48cm ked sa narodila.

autor
2. aug 2021

@tara42 ja by som ho praveze chcela potom aj ako taky mantinel.

tara42
2. aug 2021

Tak potom kup vacsie len treba pomerat postielku nech sa tam aj zmesti 🙂

fiffinkaa
2. aug 2021

Nie nepoužívali, 3 deti bez hniezda..

proximaa
2. aug 2021

Vobec, kym sa dieta nepretaca, tak je nepotrebne a ked sa zacne, zase zavadzalo

helcanw
2. aug 2021

Mali sme to xxl a aj potom ešte keď sa rozviazalo na spodu sme ho používali. Keď sme prestali používať zavinovacku veľmi nám to pomohlo, v ňom som mohla krpca pohojdat keď bolo treba a nezobudil sa hneď a brala sim ho aj na cesty do cestovnej postieľky, tak drobec spinkal stále vo svojom známom prostredí. Používali sme asi do 5,5mesiaca. Samozrejme nie je to najdôležitejšia vec, dá sa v pohode zaobísť aj bez neho, preto som ho kupovala tu na bazári, bolo mi ľúto vyhodiť za to take peniaze ak to nepoužijeme.

zuzanka.zuzu
2. aug 2021

teraz sa ti to nezdá (ani počas nich sa ti to nebude zdať) ale tých 5-6 mesiacov ubehneeee 😀 reaálne by sme sa zaobišli s pár vecami... hniezdo som nemala, našťastie aspoň to. lebo ďalšia kravina čo by som teraz musela predávať 😀 kks nemám ich málo a to som vôbec nekupovala veľa v porovnaní s inými niektorými (ozaj by ma zaujímalo čo ony s tými vecami robia)

janka_266
2. aug 2021

Používali, ale na gauči, nikdy nie v postieľke. Doteraz som neprišla na to, na čo je to v postieľke 🤣🧐

autor
2. aug 2021

@helcanw praveze co pozeram net a bazar tu, tak su rozdiely v cene 10-15 nove vs.pouzite. to uz si potom radsej kupim nove. 👌
Pri prvom som nemala a mala mi teraz cestuje po celej postielke. Tiez sa buchala do tyciek - taky ten mantinel mi bol uplne na nic... Preto uvazujem o nom teraz ako o takej prirodzenej bariere.

klbko77
2. aug 2021

Áno rozviazané stále používame a to má dcéra už 14 mes. Spí pri mne v posteli ( kojím ešte 4-5x v noci) keď sme bez hniezda v spánku putuje po celej posteli. Zatiaľ sa jej tam spinká dobre, tak jej ho nechám aj naďalej.
Nám hniezdo ušila moja mama

evka_3
2. aug 2021

Stále používame hniezdo teraz už rozviazane v pol roku a budeme zatiaľ naďalej, pretaca sa do nabok a aspoň sa neobija kadiaľ tadiaľ ale ju to zastaví pekne a aj si tam nôžky vykladá za mňa super vec, ktorá bábätko v tom má pocit akoby bezpečia a ešte k tomu ho berieme so sebou aj na výlety a spinka si v ňom lepšie sa tak cíti, za mňa super vec

jaskolka
2. aug 2021

Mali sme, používala som ho na gauči, keď bol drobec, aj istejšie sa s ním manipulovalo zo začiatku, nemal zavinovačku, reval v nej😁. Brala, som ho aj k sestre, kde v ňom spinkal. Bolo dobre tak do 4 mesiaca,aj rozviazane, keďže bol dlhý už pri narodení☺️keď sa už začal prevalovat, dali sme ho preč.

veronikajancokova
2. aug 2021

Môj maly ma hniezdo 110x60 a stále ho používame, momentálne slúži ako mantinel ☺️ Ušila som ho presne na mieru a nech slúži čo najdlhšie

kristina1001
2. aug 2021

My sme mali klasické to menšie a využili sme na 100% do cca 6 mesiaca potom už bolo malé a keďže bola malá naňho zviknuta ale nechceli sme zbytočne kupovať ďalšie len vedsie tak sme kúpili pletený mantinel ktorý nahrádza hniezdo a tiež na 100% ja určite hniezdo odporučil už len s praktického hľadiska bezpečnosti malého babetka keď som chcela oddychovať na gauči pri telke mala som malú pekne pri sebe v hniezde a nemusela som sa báť prípadného skotulania pri zadriemani samozrejme u malého babeta teraz spi už len v postieľke

blah24
2. aug 2021

Ja sem mela dlouhe skoro pres celou postylku a vyuzili sme do 9mesicw

vilma7
3. aug 2021

Nemala.som ani pri jednom dieťati, používala som kojenecký vankúš, keď som potrebovala spraviť hniezdočko.

katetuc
11. aug 2021

Používam ho len pri kúpaní - mám v ňom vždy položenú osušku a dcéru tak mám kam položiť keď ju vyberiem z vane 😄 takže naše hniezdo je už polroka súčasťou kúpeľne 🤷‍♀️😃