Postieľka z Poľska

denamir
11. jan 2015

Ahojte chcela by som si kupit postielku ale uz aj s matracom oblieckami baldachynom. Mate niekto skusenosti z Polska a cenu, a co vsetko tam je dakujem

drobcek26l
11. jan 2015

Ahoj my máme postieľku s poľských trhov v Nowom Targu. Je krásna drevená, s vyrezávanou žitafkou, máme ku nej aj šuflík pod postieľkou a aj matrac, síce iba taký obyčajný molitanový, ale na prvé mesiace to stačí a potom si kúpiš kvalitnejší. kupovali sme ju pred 2,5 rokov a vtedy stále presne 100eur. V tom čase sa presne tá istá u nás pohybovala za sumu 350 eur čo bol riadny rozdiel. Odporúčam ísť kupovať tam, my sme veľmi spokojní

zuzka_puska
11. jan 2015

my mame z polska, s vyrezavanym mackom, stala nas 50e. kedze sme kupovali 2kusy, aj obliecky na periny, aj perinu a vankus, nejako sme s poliakom vykseftovali peknu zlavu 🙂 da sa, lepsie ako u nas, ovela lacnejsie

jannnkka
11. jan 2015

My sme kupovali tiež na trhu, aj matrac, zavinovačku a iné veci. Predavač nám nasľuboval, že dá zľavu, ak nakúpime viac a potom nám "úžasne" zľavil 2 E. Niektoré veci, ktoré sme tam kúpili som potom našla aj u nás v obchodoch a dokonca lacnejšie. Moja skúsenosť s nákupom na trhu je negatívna.

bonaqa2013
11. jan 2015

Poľské postele a obliečky predávajú aj na internete. detská posteľ.com

mackap75
12. jan 2015

my sme kúpili cez zľavomat peknú postielku komplet s celou výbavou - baldachýn, zábrany, perinky, návlečky, madrac, zavinovačka za 150€, a dá sa vybrať s viacerých námetov.