Postieľka pre novorodenca

fallenkaa
11. okt 2022

Ahojte baby
Prišli sme z pôrodnice a mame nachystanú postielku 120x60
Bábätko sa mi v porovnani s tými maličkými v pôrodnici zdá v tomto utopene, dokonca rozmýšľam či mi dobre bude pracovať apnoe monitor.
Rozmýšľam nad postielkou kinderkraft ktorú si budem môcť prisunúť aj k posteli. Čo na to hovoríte ?

fallenkaa
autor
11. okt 2022
pribinak
11. okt 2022

@fallenkaa že bábätko rýchlo rastie a mizes si dať so postieľky hniezdo

eva233
11. okt 2022

Mali sme postieľku 140x70 a monitor dychu fungoval 😉... Bábo rastie rýchlo a kupovať na 2m postieľku je zbytočné 🤷‍♀️

amelia89
11. okt 2022

ze mam doma obidve a monitor dychu ti bude fungovat urcite v oboch a kinderkraft je lepsia v tom prisunuti k posteli atď. Ale tu vacsiu vyuzijes ked si babo zacne sadat a zdvihat sa atď.

eva233
11. okt 2022

A väčšine postielok sa dá dat jedna bocnica dole a môžeš si ju prísunu ku posteli tiež 🤷‍♀️😉

pracujucazienka
11. okt 2022

Mám ju doma a teda využíva ju už druhé bábätko naplno,je to super postielka hlavne ak mas deti s refluxom ..mám ju pri posteli v spalni..bábätko je malinké v perinke a okolo som dala ešte aj mantinel

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patka06
11. okt 2022

Máš úplne normálnu postieľku, ktorú si tiež vieš prisunúť k posteli /mala som tak od narodenia do 2,5 roka/
Nepotrebuješ ďalšiu, ktorú využiješ pár mesiacov.

marzuz89
11. okt 2022

@fallenkaa apnoe monitor je normalne urceny na taketo postielky, preco by nemal pracovat? Pozri si max odporucanu vysku matraca ore dany model a to je tak vsetko. Praveze ti nebude pracovat spravne v prisunutej postielke, to ho mozes rovno zahodit. Babatko rychlo rastie, je uplne zbytocne kupovat x verzii detskych postielok, ak sa ti zda utopene, kup hniezdo, no to sa ma kvoli bezpecnosti pouzivat tak max kym sa nepretoci na brusko (4, 5 mesiacov). Urcite by som dala mantinely ak nemas, kvoli "prievanu". Babatko je tak "kryte".

ivanash
11. okt 2022

Urob tak, aby si bola ty spokojna. Ja mam chicco next2me, teda podobnu tej, co chces a neviem si vynachvalit. Monitor ti bude pracovat dobre v oboch, iba si skontroluj vysku matraca vo vacsej.

mia_von_prag
11. okt 2022

Monitor dychu fungovať bude a neboj, do 3 mesiacov už dieťa stratené v postieľke nebude

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz