Postieľka podľa feng - šuej

zszudorova
20. nov 2013

AHojte,neviem ci som to feng suej napisala dobre ale to je nepodstatne. Ide o to,ze chcem skusit umiestnit malej postielku aspon ako tak podla toho no co som sa docitala na nete tak v nasej spalni je to prakticky nemozne kedze je dost mala,uzka. Ak ste to niektora skusali alebo sa vyznate, napiste mi nieco o tom kde by teda ta postielka mala byt. Izba je riesena tak, ze ako vojdete oproti je okno,viac menej cez celu stenu, takze take,ze postel nema byt medzi dverami a oknom sa neda...ak je na tom nieco pravdy tak potom sa ani nedivim ze aj ja zle spavam :P

adeala
20. nov 2013

@zszudorova no aby to malo nejaký význam, tak by si tak musela celý byt spraviť.. podľa feng shui

zszudorova
autor
20. nov 2013

@adeala to vazne? jeeeeemine. a ty sa tomu venujes?

adeala
20. nov 2013

@zszudorova no než som sa presťahovala, tak som tak mala byt spravený, ale pomáhala mi s tým jedna odborníčka 🙂 teraz to tiež plánujeme, len tu je tá pomoc práve o dosť drahšia 😒 ale teda niečo o tom viem, len odborník nie som 🙂

horana
21. nov 2013

Zaveste aspon krystaly alebo nejaku visiacu napr. zvonkohru (hocico) do priestoru medzi oknom a dverami, narusi to prilis rychle prudenie energie a trochu ju to rozptyli do celeho priestoru, nebude cez postielku prechadzat ako sip.