Posteľ Hemnes Ikea a zábrana

martushka89
14. sep 2020

Ahojte! Zvazujem kupu postele Hemnes z Ikei pre dieta a chcem sa opytat ci viete poradit aka zabrana by bola vhodna. Nasla som ich vela univerzalnych.

Vdaka.

simsalabim
14. sep 2020

@martushka89 neviem, ktoru konkretne Hemnes myslis, ale moja dcera ma tuto a pasovala tam normalne zabrana, ktoru mala Ikea v ponuke na detske postele /tie do 160cm).

simsalabim
14. sep 2020

@martushka89 presne tu, ako sem dala
@slecnabe sme mali aj my. Nevedela som ju narychlo vygoolit, lebo som netusila, ze sa to vola "bocnica" 😂 A postel mame tuto https://www.ikea.com/sk/sk/p/hemnes-ram-postele..., zabudla som dat link.

martushka89
autor
17. sep 2020

@simsalabim dakujem za odpoved! Ja mam na mysli tuto https://www.ikea.com/sk/sk/p/hemnes-rozkladacia... ..neviem ci by mi tam sadla ta bocnica

24mima
17. sep 2020

@martushka89 my máme zabranu značky jane 150cm a je super...bála som sa tých z ikea aby nespadla, prišli mi nízke. Ak chceš zajtra odfotím.
@martushka89

simsalabim
17. sep 2020

@martushka89 podla mna by bola prilis nizko ta zabrana.

24mima
18. sep 2020
nika12
8. okt 2020

@simsalabim prosim ta, ako si spokojna s tou postelou? Tiez nad nou uvazujem pre dceru aj so zabranou. Rost a matrac ste brali z Ikei tiez? Ak ano, ktory? Nemas prosim ta foto, ako to realne vyzera?

simsalabim
8. okt 2020

@nika12 asi ti nepomozem, foto so zabranou nemam, zabranu uz davno nepotrebuje, takze postel vyzera...no asi tak ako v obchode 😉 Proste postel s oblieckami ... A dcera nema tu postel, co je foto pred tvojim prispevkom, ale tuto:

Ta original zabrana z Ikey tam vyzerala uplne normalne, akoby to tam malo byt. Nie je taka vysoka, ako ta siva na fotke vyssie. Brali sme aj rost aj matrac z Ikey, ale velmi ti ani tu nepomozem, oni tie ponukane matrace stale menia...myslim, ze ho tam uz v ponuke nevidim, jej matrac ma uz 8 rokov.

nika12
8. okt 2020

@simsalabim vdaka aj tak 🙂 tu rozkladaciu hemnes ma starsia, tuto mam teraz v merku pre mladsiu. Hlavne, ze pasuje ta zabrana 👍

ameie0911
17. jan 2021

@24mima super ste to vyriešili ☺️presne takto to mam v plane a aspoň mam čo chlapovi ukázať lebo do mojej hlavy nevidí a stále nevie, ako to bude vyzerať so zabranou 🙈 Mam ale 2 otázočky ak smiem. Aká je výška roštu tejto postele a akým spôsobom je tam ta zábrana nainštalovaná 😄ďakujem krásne

24mima
17. jan 2021

@ameie0911 ahoj dakujem😊ja som spokojná s touto posteľou pre malú a tiež aj so zabranou. Dlho som hľadala na nete takú, aby bola vyššia koli výške matracu(matrac ma okolo 21cm)a tiež dlhšiu lebo mala bola cestovateľka v posteli😂rošt ti môžem zajtra premerat, zábrana ma pod matracom takú kovovú konštrukciu a je este uchytena v rostoch popruhmi ak budeš chciet odfotím 😉

rira
26. dec 2021

@24mima pekný deň prosím Vás odkiaľ máte zabránu ? Ďakujem

24mima
26. dec 2021

@rira dobrý deň, zábrana je značky Jane.