Poraďte značku detského matraca

lanah
20. mar 2013

Ahojte,
preliezla som diskusné fóra ohľadom detských matracov, kde som sa dočítala iba aký druh matraca preferujú jednotlivé mamičky no nič o jednotlivých značkách matracov.

Prosím podelte sa o informácie a vaše postrehy pre jednotlivé značky matracov:
1. Akú máte značku matraca?
2. Ste spokojné s ním?
3. Ak áno prečo?
4. Poprípade aké má daná značka pre vás nevýhody.

Budem vám veľmi vďačná za akékoľvek info 🙂 .

(Hľadám matrac pre batoľa - momentálne mám vybratý matrac Pohánka-Molitan-Kokos od výrobcu SENSILLO).

katy1979
20. mar 2013

uprimne? Ak hladas matrac do detskej postielky kde bude spavat dieta mozno rok ci dva s vahou od 3 do 10 kg. Je uplne jedno co kupis. Ak natrafis na feroveho predajcu tak ti povie ze staci len molitanovy matrac. Zbytok je len marketing ako zarobit na mamickach ktore su ochotne nakupit vsetko najlepsie.
Tu kombinaciu co si napisala ty mame na uz velkej posteli. A ak niekto dokaze spat na pohanke tak klobuk dole. To poriadne suchoce a ked nespis na vankusi tak ti to suchoce rovno do ucha. Ja som ho hned dalsiu noc otocila a spia na kokose.

katren
20. mar 2013

@lanah my mame PerDormire Bambino....kazdy má svoj, ortopedicky, tvrdosť si urcujes...Mame pod ním vyskusany Aj monitor dychu a vôbec mu 16cm nevadí 😉

lilysk
21. mar 2013

@lanah Ahoj
Moje deti maju japonsky futon a nedopustim na to 🙂)
http://www.futony.cz/detsky-pipilio.html

lanah
autor
21. mar 2013

@katy1979
ja mám predstavu že dieťa bude hneď spávať v postieľke (120 x 60 cm) s odnímateľnými bočnicami, tak aby mu nejaký ten rok vydržala. Bábo si to môže prestavovať samozrejme inak...Mám skúsenosti s deťmi, ktoré spávali s matkami a potom neskutočne vyvádzali, keď mali samé v postieľke. Z tohto dôvodu riešim aj matrac aj postieľku

mimisk
21. mar 2013
simca06022011
21. mar 2013

my mame obycajny kokosovy., z jednej strany je tvrdsi... mala spi stale v postielke a je to v pohode, vyzera stale rovnako a vydrzi, predpoklad je ze tam nebude viac ako 3 roky spat cize nic extra netreba... u nas nikdy inde nespala 🙂

nevesta1974
21. mar 2013

@lanah my mame tento http://www.segum.sk/detske-matrace/baby#content
s potahom FIT, ktory je pratelny na 95°, potah sa da rozopnut zipsom a rozdelit tak na 2 casti

laskonkakaty
21. mar 2013

My mame matrace znMaterasso,aj do malej postielky aj do manzelskej a iny by som ani nechcela.do malej postielky sme chceli ani nie mäkky a nie prilis tvrdy-a tu sme nasli.s muzom roky spavame na tejto znacke a zatial sme neprisli na ziadnu nevyhodu.podla mna je v podsate jedno co je v tom matraci-ci kokosove vlakna ci molitan a ktovie co vsetko este-ale treba odskusat ci je pohodlny

gapre
28. mar 2018

@lilysk ahoj mozem sa spytat ci stale mate ten futon pre deti? Aktualne to riesim a neviem sa rozhodnut.Je velmi tvrdy?