Poraďte vankúš na zležanú hlavičku

kattien1992
8. apr 2021

Ahojte, vedeli by ste mi odporučiť konkrétny vankúš na zležanu hlavičku? Malý mi preferuje spánok na chrbte s hlavickou do jednej strany a chcem ho od toho odnaučiť, keďže už ju má na tej strane celkom zležanu :/ ďakujem za každú odpoveď a radu

agnes28
8. apr 2021

@kattien1992 kolko rokov má syn?

danulienka78
8. apr 2021

Nam dr. odporučila taky s dierou uprostred. Môžem zajtra odfotit

kattien1992
autor
8. apr 2021

@agnes28 14 týždňov

deedol
8. apr 2021

my sme mali znacku babymoov, taky ten vacsi. ale oplatilo sa to fakt len v prvych mesiacoch, potom sa uz viac hybal a nelezal na nom. treba sledovat, ze preco ma tu hlavicku zlezanu - ci ide len o preferenciu jednej strany, alebo ci nema nahodou skrateny sval na krku (moj maly mal, bolo treba cvicit).

mousegirl
9. apr 2021

@kattien1992 my sme mali rovnaký problém. Ono tie vankúšiky nie sú zas vôbec dobre pre chrbticu. Skôr skús v spánku polohovať a hovoriť, podávať mu hračky z druhej strany. Nám sa to takto samé upravilo. PS: dokáže pretočiť hlavičku za hračkou do druhej strany? Ak nie tak ma blokádu, to treba odsledovať.

kattien1992
autor
9. apr 2021

@mousegirl dokáže pretočiť hlavičku, už po 2 dnoch vidím teraz zmeny 🙂 hračky idú v plnom prúde a začala som aj kojiť poležiačky aby otacal hlavičku pri papani, to si myslím, že najviac pomohlo 😁 prso je prso 😁 keď mi pri papani zaspí tak aj nechá na tej strane hlavičku 😍 snáď sa to bude len lepšit 🙂

ester89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz