Poraďte teplomer pre bábätko

tatehotna
19. júl 2020

prosim poradte mi teplomer pre babatko na meranie teploty

vikusjk
19. júl 2020

@tatehotna my sme pouzivali okrem klasickeho digitalneho, ktorym sa babatku meria teplota v zadocku, aj bezdotykovy celovy, ktorym som malej merala teplotu hlavne v noci bez toho, aby som ju zobudila.

tatehotna
autor
19. júl 2020

@vikusjk viete mi odfotit ten bezdotykovy? ste spokojni?

vikusjk
19. júl 2020

@tatehotna zial neviem, lebo som ho posunula bratrancovi, nasa ma uz 8r. My sme mali taky dnes uz vykopavkovy, ale nemyslim si, ze by v nich bol nejaky zasadny rozdiel, je to proste teplomer 🙂

makova333
19. júl 2020

@tatehotna klasicky digitalny, a zjavne perpetum mobile, kedze ide 22 rokov bez vymeny baterky🙈😂

ukulela
19. júl 2020

@tatehotna ak digitálny bezdotykové tak asi zainvestovať do nejakej overenej značky ktorá má aj dobré referencie. my sme mali asi tri posledný som kúpila on roll v lekárni A aj ten meria Ako sa mu chce. Spolieham sa na digitálny s pružnou špičkou ktorý meria teplotu v zadočku

zuzka251
19. júl 2020

bezdotykové sú nepresné. najlepšie priamo do konečníka klasický alebo digitálny.

hennyinnsbruck
19. júl 2020

Ma digitálny do zadočku aj bezdotykový zn Microlife.

heidy222
19. júl 2020

Bezdotykovy nie je nevyhnutnost, lebo z mojej skusenosti Ked ma dieta nad 39 tak sa zobudi s revom, cize ja v spanku nekontrolujem, lebo spokojna dieta znamena Ze cipok ci Sirup zabral. Plus som sa uz aj vytrenovala a viem aj rukou citit kolko ma priblizne