Poraďte plienky, ktoré lezúce dieťa bokom nepreciká

upam
15. nov 2014

Odkedy je mala aktivny lezec mam problem ze sa mi precikava bokom plienky pri nozicke. Skusali sme babylove a pampers active baby pri druhych su dokonca trocha odlisne podla fabriky ci su polske alebo ruske. Mate tuto skusenost? Co s tym?

marcelatje
15. nov 2014

Poriadne ponaťahovať tie gumičky na plienke predtým ako ju dávaš, nasadiť napevno, ale aby plienka netlačila a nemala by ich precikať. Ja som používala Pampersky, skúšala som aj iné, ale Pampersky sa mi zdali najmäkšie a nemali sme problém s precikaním.

esterba
15. nov 2014

@upam Babylove nature mi precikala zboku 2x a vzdy to bolo vtedy, ked som poriadne nevystrela a nenatiahla tie predne "uska", co sa to cez ne preliepa.

upam
autor
15. nov 2014

Vsetko som uz skusala narovnavat natahovat a stale jej ujde. Mozno skusim zas kupit tie vyrobene v Rusku tie mali tusim pevnejsie tie gumicky ako polske pampersky

mabika
15. nov 2014

Mozno ma zlu velkost

mamulienka30
15. nov 2014

Ja si tiez myslim, ze problem bude skor ze mate zlu velkost plienok... precikavat bokom sa nam nikdy nestalo.

miskaska
15. nov 2014

@upam mne sa precikaval bokom v noci, ked som mu namiesto Pampers velkosti 4+ dala 5.

upam
autor
21. nov 2014

velkost ma podla kil dobru ale trocha schudla na stenach ako lozi predtym ich mala ako hroch mozno je to tym aj ked sa to snazim lepit co najtesnejsie... inak tie polske pampersky sa mi uz 2ks roztrhli ako som potiahla za lepku... mozno ze sa proste nezadarila varka

upam
autor
4. mar 2015

inak je pikoska ze ked som zacala kupovat madarske tak su ok len su trochu vacsie aj ked je to rovnaka velkost a musie sa viac dotiahnut ale netecu bokom... este sme nudzovo kupili maly balik polskych a na brusku som jej nachadzala granulky gelu - dost hanba pre pampers ze je to zakazdym ine a pritom rovnaky vyrobok co uz

migely
29. apr 2015

sleep & play