Poraďte odsávačku na soplík a kreslo pre novorodenca.

kikimon88
17. feb 2020

Dobrý deň, prosím vás poraďte dobrú odsávačku na soplík (nie na vysávač) a kreslo pre novorodenca. Ďakujem, pekný deň. 🙂

sapetka
17. feb 2020

@kikimon88 praveze ta na vysavac je ucinna a dobra. Ostatne stoja za..

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikimon88
autor
17. feb 2020

@sapetka lenže ja mám tyčový vysávač a na taký sa to nedá dať.

kikimon88
autor
17. feb 2020

@veronika4495 lenže ja mám tyčový vysávač a na taký sa to nedá dať. A je aj húpacie?

dzejsik
17. feb 2020

@kikimon88 nám sa tiež osvedčila len tá na vysávač

kikimon88
autor
17. feb 2020

@dzejsik len nemám vysávač taký. Mám tyčový preto sa pýtam či niekto vie poradiť dobrú takú na baterky alebo ako to funguje...

kikid1
25. máj 2020

@kikimon88 ja odporucam taku tu klasicku balonikovu - najprv som ju nevedela pouzivat 🙈 ale teraz na nu nedam dopustit (vytiahne aj huste zelene sople 🤭). Mam aj tu na vysavac a je dobra, ale tej sa moj syn boji a uteka uz len ked vidi, ze vytahujem vysavac 😆

kikimon88
autor
25. máj 2020

@kikid1 balóniková? To som ešte nepočula o takej.

kikid1
25. máj 2020

@kikimon88 to je takato, taka obycajna- to aj moja mama mala 20 rokov dozadu ked sa moj najmladsi brat narodil- len vtedy bola taka hnusna hneda 😂 z takej gumy. Ten balonik stlacis takze sa odtial vytlaci vzduch, potom vlozis do nozteka a povolis stlacenie a ona sa pomaly zacne nafukovat a ten podtlak vytiahne sopliky.

kikimon88
autor
25. máj 2020

@kikid1 ahááá. Veru to vyskúšam keď bude treba, vďaka 😊

adkoalauri
25. máj 2020

@kikimon88 nestoji za nic tento balonikovy

kikid1
25. máj 2020

@kikimon88 za malicko 😉 ked sa s nou naucis robit urcite budes spokojna 😊

elumina
25. máj 2020

@kikid1 aj mne vyhovuje balonikova. Mam aj na vysávač, ale mala sa dosť boji a trhá sa mi pri tom. A pri tej balónikovej krásne vydrží. A mam pocit, že aj viac soplov vytiahnem. Hlavne, keď sú tie hustejšie.

kikid1
25. máj 2020

@elumina vsak, aj mne sa zda, ze viac vytiahne. A dalsia vyhoda je, ze s nou mozes odsavat aj v noci, lebo ja som s vysavacom nechcela v noci hucat a aj to maleho rozrusilo a s touto potichucky raz dva a spi dalej 🙂

elumina
27. máj 2020

@kikid1 až teraz ti odpovedám. Áno aj v noci je super. Aj keď sme niekam šli, len som zobrala do tašky a vedela odsat sopliky všade. A to som ju kúpila v tesxu asi za 3 eura alebo aj menej. 😉