Poraďte nepremokavú podložku

zuzu21161
3. nov 2016

Ahojte, chcem sa opýtať, malá už spinká na posteli 90x200 a bez plienok, ale občas sa nejaká nehoda stane...poradíte mi, aká nepremokavá podložka je najlepšia a kde sa dá kúpiť? Ďakujem

alyn
3. nov 2016

Ano, chcela som kupit a nakoniec som kupila mali na plochu cca metrr krat meter. Dcerka sa na mieste kde lezala vzdy spotila a potom som citala ze to lekari vobec neodporucaju, je to nebezpecne, hlavne u babatiek. Nakoniec som ani nekupila.

jankalukasova
3. nov 2016

@zuzu21161 ja by som proste kúpila nejkaký ten "chránič matracu" za pár eur, väčšina sa dá prať a podložku by som dala až pod neho... lebo inak sa na tom bude drobec potiť... a potom už Ti môže byť jedno, čo za podložku to bude... môžeš tam rozrezať a aj pevné igelitové vrece.. keď na tom bude 5-7 cm vrstva iného materíálu,

dominika6
3. nov 2016

@zuzu21161
http://www.matracentrum.sk/matracove-chranice-o...

žiadne igelity ani metrové podložky...igelit šuští a nenormálne sa dieťa potí,nehovoriac že ani nedrží na matraci a moč sa prelieva kade tade......tak isto ako tie malé podložky len na stred...normálny nepremokavý chránič,čo má uchytenie na rohoch matraca na gumičky..

katkuz
3. nov 2016

@zuzu21161 pre par rokmi som toto tiez riesila 🙂 hladala som nepremokave, ale priedusne - teda musia byt PUL - nepremokava vrstva z polyuretanom. natrafila som v cechach na takyto chranic ,vtedy sme zan dali asi do 20 e a skakala som od radosti, ze aka dobra cena (inac boli ovela drahsie). ALE potom mi to nedalo a objavila som super obchod (teraz je uz aj kamenna predajna v TN). http://www.detivbavlnke.sk/detivbavlnke2/eshop/... - staci obsit a pridat na rohy gumicky - cenovo ovela vyhodnejsie, lebo staci kupit 1meter 🙂 decka to maju doteraz pod plachtou - nemusi sa to menit tak casto ako plachta a za mna toto je super riesenie.

luxus10
24. okt 2018

v sanitase maju frote prestieradla nepremokave cca za 10 eur, ale je pravda, ze dieta sa na tom dost poti...., ale ked som dala len podlozkz, vzdy bolo pocurane tam kde podlozka nebola, nech bola akokolvek velka...🙂