Poraďte inhalátor pre ročné dieťa

erka2014
16. feb 2016

ahojte, vedeli by ste mi poradiť inhalator pre ročne dieťa aj pre dospeleho? našla som ich na nete viacero, ale neviem, či "detsky" znamena, že je to aj pre take male detičky. Pomaha? Dcerka sopli pri zubkoch pravidelne a strašne dlho. Teraz už 3. tyžden a nedari sa nam zastaviť priesvitne sopliky. Vraj by pomohol inhalator. Dakujem pekne za rady 🙂

danielahamar
16. feb 2016
kacena4
16. feb 2016

moj nazor, nie je podstatne aky druh, ale to, ze male dieta potrebuje masku, dospelakovi staci nadstavec na inhalovanie. takze musis kupit taky ktory maj aj masku aj nadstavec. dolezitejsie vsak je co budes davat do inhalatora, mineralku, vodu s olejmi, ci oficko liek od lekara (nie na vnutorne pouzitie, ale na inhalovanie) a to ze sopli pri zubkoch este neznamena ze musite inhalovat. to je dolezite len pri detoch ktore maju predispoziciu na zahlienovanie sa pri astmatikoch, alergikoch, pri castych zapaloch pluch.... zbytocne ju budes stresovat maskou ☹

biene
18. nov 2016

@kacena4 Ahoj. Kupili sme inhalator a dcera uz aj skusala, ale vravela, ze ta vincentka, ktoru inhalovala, bola studena. Je to vporiadku? Ja som si predstavovala, ze to bude teplejsie...

kacena4
18. nov 2016

@biene ahojko ja drzim vincentku v chladnicke, predtym ju treba zohriat najlepsie v pohariku vo vode na min. telesnu teplotu do misky dam horucu vodu a poharik s vincentkou!! o chvilku je to teple 😉

biene
18. nov 2016

@kacena4 ja som mala vincentku izbovej teploty, ale to je tak 21stupnov. Dakujem, budem ju teda zohrievt, dufam, ze som tym malej neuskodila.