Poraďte dobrú značku detskej pestúnky

majuska451
10. mar 2014

poradte aku znacku detskej pestunky kupit?teraz mame znacku Tixylix a nie som s nou spokojna, koli tomu ze dost "trci" a mna to vyrusuje.dakujem za rady

raona
10. mar 2014

ja mam TEFAL a som spokojná, je maličká, a dá sa použiť tak, že dieťa mám vonku v kočíku, do kočíka strčím vysielačku a ja som vo vnútri /bo niektoré sú len na elektrinu/.. toto mám ja: http://www.itsk.sk/td1000k0-detska-pestunka-tef... 😉

ewusha01
10. mar 2014

ja mám Baby One, som s ňou zatiaľ veľmi spokojná a používam ju denne. Vonku do kočíka s baterkou a ja môžem vnútri pracovať. Vnútornú mám v zásuvke, šetrím baterky 🙂

monciky
10. mar 2014

ja idem kupit Babysense

86zuzana86
13. máj 2014

@monciky ahoj ty mas prosim ta vysielacky babysense? a ako si s nimi spokojna? mas tento typ- Elektronická pestúnka Hisense Babysense SC-210 biela? diky moc za odpoved.

monciky
13. máj 2014

@86zuzana86
ahoj, mam presne tie, ale ja babo este len cakam, zatial sme ich nevyskusali...

86zuzana86
13. máj 2014

@monciky aha...no my sme ich prave objednali tak zajtra alebo pozajtra ich budeme mat,tak dufam, ze budem spokojna🙂

23lussy23
6. jan 2015

@monciky
@86zuzana86
Ahojte dievcata, ako ste spokojne s Babysense a ktory typ mate? Ja by som chcela objednat Babysense 5 a Babysense SC-210, len by som chcela nejake rady skusenych mamiciek...Dakujem...

nikuska265
6. jan 2015

My mame od chicco a som maximalne spokojna. Mali sme predtym philips, kym fungovali boli dobre,ale tieto su lepsie ☺

sisu1ka
6. jan 2015

My máme Motorolu BMP 11, nebola drahá a používame ju už rok a sme úplne spokojný. Prijímač si zoberiem so sebou a pri nastavení na max zvuk počujem aj ako dýcha, vysielač máme pri postielke na nočnom stolíku.

monciky
6. jan 2015

@23lussy23
mam presne tie, co si napisala....., ja som velmi spokojna, s inymi znackami som neprisla do styku, takze neviem porovnat....,
pestunka aj monitor dychu funguju perfektne, len monitor dychu je tak citlivy, ze ked stojim pri postielke, tak berie moj dych, zacne to pipat ked vyberiem maleho a odstupim aj ja od postielky....
pestunku vyuzivam aj vonku, zakladnu mam napojenu na elektrinu vonku v kociku a prenosnu cast mam u seba doma, alebo opacne....

23lussy23
6. jan 2015

@monciky Dakujem velmi pekne za odpoved, idem objednat 🙂

monciky
6. jan 2015

@23lussy23
odkial objednavas?

23lussy23
6. jan 2015

Zo Sewexu? Ty si kde kupovala?