Poraďte detskú jedálenskú stoličku

10. nov 2022

Ahojte, doteraz sme mali pri detoch Fisher price jedalensku stolicku, ktora bola veeelmi prakticka - fajn skladna, s velkym pultikom, kde si mensie deti vedeli pekne kreslit plus cast na sedenie nebola pogumovana ani kozena/kozenkova, ale mala taku specialnu, lahucko (aj len vlhcenymi utierkami) umyvatelnu latku, pricom sa vzdy vypralo z nej uplne vsetko. Bohuzial uz po 4 dietati (kupili sme ju tu a sedeli na nej dlho dve starsie deti a najmladsia par mesiacov) sa jedno to operadlo, kde drzal pultik ulomilo a nejde to dobre opravit. Hladam na nete ako mozem, ale nikde neviem najst nic podobne. Su v ponuke sice krasne, zackove, trendove (naozaj ako krasny doplnok interieru), ale vsetky mi pridu v niecom neprakticke, a ked uz za nu mame dat cez 100 eur, tak nech aspon vydrzi. Neporadite niekto prosim naozaj prakticku, do 150 eur? Vdaka 🙂

zuzanka.zuzu
10. nov 2022

ikea. 20e a jak lusk 👍
ešte doplním - na jedálenskej stoličke sa JE, tam sa nekreslí 🙈 chápem mini bábätká čo sa tam hrajú s hrazdičkou (vtedy treba polohovateľnú stoličku), ale dieťa čo kreslí nie je bábo.

mamickalisticka
10. nov 2022

Ikea antilop.. super je, mam na darovanie, stredne Slovensko 😂🙈

autor
10. nov 2022

@zuzanka.zuzu z ikea maju svokrovci a teda nasa strela by z nej vyliezla do 2 minut (ledva ju tam udrzim pocas obeda, no nemohla by som sa od nej vzdiali, za mna bezpecnostne nic moc, ale urcite je to aj povahou dietata, takze verim, ze niekomu moze vyhovovat - cena urcite super

A len tak pomimo, kam by ste dali kreslit 1.5-2 rocne dieta tak, aby ta kresba zostala idealne na papieri 🙂? Ja steny nemienim obetovat 🙂

nikasmile
10. nov 2022

My máme takúto
https://www.mall.sk/jedalenske-stolicky/hauck-s...

Je super. Normálne zvlečieš celelé sedenie a šupsneš do prania. Používame už pri 2. dieťati a je stále ako nová.

ku_uk
10. nov 2022

Lidl

zuzanka.zuzu
11. nov 2022

hmmm tak ja steny kludne obetujem za 5 minút ticha 😀 ale je pravda, že zatiaľ som nemusela. so stolčekom máme problém lebo už máme tretí a každý v niečom nevyhovuje. stoličku vyrobil svokor a sadla jak riť na šerbeľ, presná výška a rád na nej sedí. čiže v tomto neporadím.

PS:inak máme aj my stoličku 🙊😂 chicco polly 2 start fancy chicken a ešte nejakú jej podobnú. a ja som mega spokojná 👍 rovnako som spokojná, že sú u babiek 😂😂😂 sú fantastické, ale to je robusné a nám ozaj netreba... ako si dieťa naučíš, tak bude. môjmu musí stačiť ikea stolička. a stačí. na jedlo akurát.

evaachesa
11. nov 2022

Peg Perego, Prima papa follow me. Dá sa dať do mierneho ľahu, čiže úplne od prvých prikrmov sme používali. Tento poťah sa dá oprať a aj keď sa zadžabe, dá sa pekne zotrieť, netreba hneď prať. Tie koženkové po nejakom čase začnú pukať a je ľahšie ich poškodiť. Najlepšie je že má kolieska a tak ju presunieš raz dva. Kolieska vieš potom zabrzdiť. Určite využijeme aj pri druhom, fakt super kúpa.
https://www.mall.sk/jedalenske-stolicky/peg-per...
Inak pôvodne som tiež chcela IKEA stoličku, no neviem si predstaviť kde by sme ju mali celý čas. V menšom byte by zavadzala. Peg Perego vieš zložiť a vopchať do kúta. IKEA je ale super v reštauráciách. 👍😃

veronika3110
11. nov 2022

Kinderkraft lastree