Poraďte bezkontaktný teplomer

mama_kami
28. aug 2015

Prajem pekný večer, narazila som na informácie ohľadom bezktontaktného teplomera a v podstate som narazila len na dobre ohlasy. A tak sa pohrávam s myšlienkou, že by sme jeden domov kúpili. Viete mi prosím niekto poradiť aký kúpiť? 🙂

l3yla
28. aug 2015

Microlife 😉

seahorse27
28. aug 2015

My mame Topcom a sme spokojni.

radulkap
28. aug 2015

microlife 100

pe
29. aug 2015

nám vyhovuje a postačuje aj ten z lidla - silver crest sa myslím volá, cena super - okolo 10,- eur a keď som si porovnávala s inými drahšími - prečítala som si viacero recenzií - tak je rovnako dobrý, podľa mňa je vždy lepší ten dotykový - sú presnejšie, ale keď treba - napr. v noci alebo pri rozrušenom bábätku, tak super pomôže

ivonka133
29. aug 2015

Mikrolife je jednička🙂

lucianka222
29. aug 2015

My máme značky OMRON, spokojnosť na 100%.

kikakik18
29. aug 2015

Ja mám Hartmann- Duoscan a som spokojná 🙂

ninusikik
29. aug 2015
Používateľ ninusikik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninusikik.

Skús toto www.truelifecare.cz, mne ho odporučili pred asi 3ma týždňami a potom som ho aj objednala a som spokojná. Zatiaľ som ho použila najmä na meranie teploty u syna a aj v noci nakoľko má podsvietený displej, ale dá sa použiť aj na iné, ale to som ešte nestihla skúsiť. Prípadne ti ešte môžem hodiť link na diskusku tam písali aj nejaké iné

mama_kami
autor
30. aug 2015

Ďakujem vám za rady baby, idem to obzrieť a niečo vyberiem, snáď budem aj spokojná :P