Poradíte vhodný matrac pre 4 mesačné dieťa?

1stars111
6. feb 2013

mamičky ahojte, potrebujem poradiť kvalitný matrac pre dojča 4mesačné, my sme mu kúpili kokosový, ale ten sa mi zdá už po 4 mesiacoch vyležaný......tam kde má hlávku a trup má už nie veľkú priehlbinku, čítala som že pokiaľ vyležané miesto nie je hlboké 1 cm tak by to nemalo škodiť takému malému chrbátiku no mne sa to jednoducho nepáči a bojím sa aby sa mu niečo zle nevyvíjalo.......sú dobré penové matrace ?

katka1981
6. feb 2013

@1stars111, to myslis vazne? Moja spala na kokosom do 3 rokov a nebolo mu absolutne nic, minimalne od 19 mesiacov spala na nom (spala u seba v postielke) a bol ako novy. Mali sme kokos, molitan, pohanka. Kupila som ho na mimisk.sk

1stars111
autor
6. feb 2013

ja neviem čo presne ešte obsahuje ten matrac ale keď sme ho kupovali tak tá predavačka aj hovorila že nie je to čistý kokos ale je tam niečo ,,primiešané,, že čistý kokosový matrac je oooomnoho drahší......bože tak ja neviem či je to nejaký ,,,,,šuviks,,,,, ☹ no hlavne neviem či mu ho mám alebo nemám vymeniť.......podľa mňa určite by tam nemal mať ani len trolinku vyležané od hlavičky, keď ho tam znova uložím a dám ho trošku vedľa tak mu hlávka aj tak skončí v tej jamke

bosorka3113
6. feb 2013

@1stars111 skus ho teraz obratit ci sa to vylezane nevyrovna. My mame kokos molitan kokos a je fest tvrdy ze pochybujem ze by sa vylezal, mozno ty mas len kokos molitan a babo spi na tom molitane a to a vylezi aj nam a molitanovy vylezal po par mesiacoch tak sme kupili ten kokos molitan kokos

1stars111
autor
6. feb 2013

@bosorka3113 už som otáčala asi 4x dúfajúc, že sa predošlá strana vyrovná a nič ☹

bosorka3113
6. feb 2013

@1stars111 tak sa kuk co mam vo vnutri ci kokos molitan aleo kokos molitan kokos

1stars111
autor
14. feb 2013

@bosorka3113 je to kokos molitan kokos, a to vyležané miesto nie je moc hlboké alebo ako to nazvať ale je to vidieť a aj trošku cítiť keď prejdem rukou po tom mieste, a keď hovoríš že aj vy máte kokos molitan kokos a nie je mu nič tak ja už neviem ☹

bosorka3113
14. feb 2013

@1stars111 a aky je hruby?

1stars111
autor
22. feb 2013

@bosorka3113 ufff cca tých 10 cm ...............

bosorka3113
22. feb 2013

@1stars111 aj my mame taky hruby ale je tvrdy jak kamen a nemame prelezaninky zatial ... skus sa opytat v obchode kde si ho kupila ci to neni niaky vadny kus a daj to na reklamaciu lebo podla mna to sa tak rychlo nemoze vylezat 😖

1stars111
autor
25. feb 2013

@bosorka3113 je veru tvrdý keď ho stláčam ale skúsim sa opýtať v tom obchode, ďakujem 😉