Poradíte vhodné topánočky pre 18 mesačné dieťa?

pastelka99
6. feb 2012

poraďte mi prosím značky nejakých dobrých topánok, botasiek pre ročné , rok aj polročné dieťatko ...

Ďakujem

stanislavao
6. feb 2012

jednoznacke skuste Elefanten, su makucke, uzasne pohodlne, lahke, alebo aj Protetika, Richter

anjelicek26
6. feb 2012

Naturino, Elefanten, Pediped, Ecco, Clarks,, Superfit, Ricosta, Richter su skvele topanky.

A tenisky nie su vhodna obuv pre dietatko, co zacina chodit. Treba mäkku topanocku, spravnu velkost, co najlahsiu, dychajucu, dobre drziacu na nozicke, ohybna podrazka. Topanka je ochrana nohy, dieta nema nohy vliect za sebou od vahy topanky. Ortopedicke topanky su rovnako - pre zdrave deti nevhodne. Takze ziadne umele klenby ci fixovane clenky.

jasminet
6. feb 2012

richter, ciciban, d.d.step, dr. punto

ivett1
6. feb 2012

Elefanten, Ciciban, Protetika...odskúšané a osvedčili sa🙂

pimpulienka
6. feb 2012

ciciban sme mali ako prve, vynikajuce su superfity, geox..

katren
6. feb 2012

nasa mala prve Elefanten, potom sme kupili tenisky Nike, detske maju vo vnutri pohyblivu klenbu, takze nie je pevna a ked dieta stupa, netlaci ako niektore.....teraz ma zimne Bobbi-shoes a tenisky Adidas...

locko007
6. feb 2012

My používame Richter. Úplná spokojnosť. 🙂

tutitu
7. feb 2012

Protetika. 🙂

matat
7. feb 2012

protetika... mame sandalky aj topanky na snurovanie

majakuca
7. feb 2012

Ja kupujem protetiku 😀 Veľmi som spokojná 😀

capacky
8. feb 2012

Práve som pridala do ponuky topánočky Little Blue Lamb. Sú určené práve najmenším detičkám a sú vyrábané s myšlienkou " nechať nožičkám voľnosť a prirodzenosť pri ich vývoji" , čo znamená, mäkká kožená alebo pružná gumená podrážka a dostatok priestoru pre prstíky. Môžete si pozrieť celú našu ponuku v našom eshope

skynet
19. mar 2012

odporucam SLOVOBUV - rucne site mokasinky - celokozene s opatkom pre spravnu fixaciu nozky. Velmi fexibilne. SAmozrejme s tvorovanou stielkou. Na Slovensku vyrobene a za velmi rozumnu cenu.

S pozdravom
skynet 😉

minitopanocka
19. mar 2012

Len pri Slovobuve si treba dat pozor na sirku topanocky. Predavame detsku obuv a topanocky od tejto firmy su o nieco uzsie ako od Protetiky, Wandy a dalsich znaciek. Na uzsie nozicky sedia dobre, ale vela deti ich na nohu kvoli sirke nedostalo, tak sme ich nakoniec prestali objednavat. Nemali sme konkretne tieto, co su na fotke, takze mozno tieto su dost siroke.

dokocaidovoza
26. mar 2012

ak uz chodi s istotou, tak topanky s flexibilnou podrazkou, ale uz pevnejsie, mozu byt aj kotnikove, najma do neisteho povrchu. my mame elefanten (deichman) a na doma pedipedy grip and go. ortoped nam hovoril, ze aj doma by sme mali obuvat a vonku, ked bude teplo, tak naopak, nechat po trave chodit na boso. este tu je dobry clanok na tuto temu: http://www.babyrecenzie.sk/clanky/detail/Kvalit...

litvikova
20. okt 2015

Prosim vas gde ich kupim?dakujem

l3yla
20. okt 2015

pediped 🙂

gulolicko
21. okt 2015

slovenský výrobca celokožennej obuvi, na zimu s goretexom TRIPOS...www.boticky.sk