Poradíte topánky pre dieťa s vysokým nartom?

adenka23
25. feb 2013

mam 3-rocnu dcerku a ma vyssi nart a aj sirsiu nozicku, neustale mam problem so zhananim topanok pre nu.. ci uz papuce, platenky, sandalky... napr. bata sandalky od nich uzke, superfit su tiez uzke.. neviete mi poradit predajcu u ktoreho by som nasla sirsie strihy topanok? dakujem

carmella
25. feb 2013

ahoj no ja to poznam velmi dobre ,, z tenisiek Nam sedia jedine Nike na suchy zips.. a potom kupujem topanky znacky geox

anjelicek26
25. feb 2013

Clarksy a siroke elefantky vam budu plnne vyhovovat.

vierkasteffi
25. feb 2013

my máme taký istý problém 😒

kyska
25. feb 2013

nam sadla protetika - v BA maju aj podnikovu predajnu za lacnejsie nez v obuve ci zdrav. predajni
a topanky kupovat na snurky - nie na suchy zips - stalo sa ze obutu topanku nezapla lebo zips bol kratky

betuska22
25. feb 2013

inač papučky na doma su v daichmanne take širie, našmu malemu boli moc široke a on ma dosť tučnučku nožičku

mami.sk
25. feb 2013

@adenka23 tiež máme problém s vysokým nártom 😒 kupujem topánky zn. protetika. našťastie nôžku má užšiu takže problém máme len s vysokými topánkami a čižmami 😔

surviver
25. feb 2013

aj my mame tento problem a kupujeme sandalky Slovobuv na suchy zips,to nosime aj po doma,namiesto papuč,cele topanočky Pegres a zimne Superfit,šnurovacie....

sveta27
25. feb 2013

Protetika