Ponožky pre 18 mesačné dieťa

adriana222
7. jan 2016

Nasa mala si vyzuva papuce a chodi bosa. Uz nestiham ponozky prat. Od babicky sme dostali celu sadu cacanych ponozciciek a uz som musela polku vyhodit co sa to ani porat nedalo. Tym nechcem povedat ze mame spinavy koberec. Koli nej musim vysavat tri krat denne lebo stale nieco trusi po zemy. Ako udrzat decke ponozky ciste alebo aspon v com ich prat? Kde su tie casi ked to len lezalo a bolo to cistucke a vonavucke. Teraz nabeha kilometre a to len po obyvacke hore dole. Kupila som jej nove ponozky uz tmavsie ale v nich sa jej poti nozka takze si ich vyzuva a beha bosa to som nerada lebo od podlahy je predsa chladnejsie ja sama by som bosa nechodila. Vie mi niekto poradit?

8291
7. jan 2016

To poznam naša zasa papuče ani za boha ani ponožky čiže behá len v pančuchách lebo by behala uplne bosá,hoci uz špekuluje ako von z pančuch,ked susedovci pod nami nekuria poriadne mame velmi chladnú podlahu,tak jej pod pančuchy davam este aj ponožky,ale tie pančucháče sú katastrofálne a dlažku umyvam casto aj vysavam v detskej izbe má koberec na celu izby.

simsalabim
7. jan 2016

Kup jej teple protismykove ponozky a neries. U nas tiez vsetci chodia v ponozkach, vratane mna. Ked pojdete von, protismykove vyzuj a obuj ine. Doma zas daj tie portismykove...

bosoriak
7. jan 2016

@adriana222 Velmi jednoducho - prestan si to vsimat. Pred obutim topanok oprasit a to je vsetko. Ja tiez nenavidim papuce, doma by som to nenosila a to teda rozhodne nemame chirurgicky cisto, mame psa. A nevysavam ani 3x do tyzdna nieto este 3x denne. A moje baby si rovno vyzuvaju aj ponozky, ale zistila som, ze su asi riadne otuzile, lebo aj ked maju nohy ladove, chore kvoli tomu nebyvaju.

bubelko
7. jan 2016

@adriana222 neriesit... skratka budu ponozky spinave, dieta moze predsa nosit aj take. nechat tie krajsie na navstevy a doma tie spinave pouzivat ako papucky. pripadne kupit take protismykove ponozky miesto papuc.
aj ked moja skusenost - vykaslat sa na to. u nas behali bosi a teda chori z toho neboli a spinave nohy sa umyli 🙂

1tatiana137
7. jan 2016
Používateľ 1tatiana137 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.

myslim ze to su normalne veci s ktorymi sa denne stretavame mnohe ;)

adriana222
autor
7. jan 2016

No bez ponoziek uz ju dokonca necham aj spat. Beztak by si ich dala dole. Teraz ma pancuchy a tvary sa spokojne ja nosim hunate ponozky a hunate papuce a je my dobre 😀 len mi je luto ze mava ladove nohy ale zda sa ze jej to nevadi. Ja uz som vsetky biele ponozky povyhadzovala na co predavaju biele ponozky pre deti to sme dostali sama by som ich nekupila. My mame koberce takze protismykove asi nepotrebuje ale ked ideme ku krsnej ta ma podlahy vsade tak si bravame papuce z domu u nej si ich nevyzuva ale doma ich nechce. Ja uz sa tym nevzrusujem len my to niekedy nedava zmysel

mimikas
7. jan 2016

Baby skuste kupit detom kozene capacky, budu mat pocit ze behaju boze a nozicky budu v teple a ponozky ako tak zachovane 🙂

adriana222
autor
7. jan 2016

Kozene to som este nevidela

bubelko
7. jan 2016

@mimikas mala som aj kozene... tie dokazali deti vyzut este rychlejsie ako ponozky 😀

8291
7. jan 2016

@mimikas jemine tak tie u nas absolútne nepršli mala ma hrozne chuducku nohy buď jej to samé padalo alebo si ich skopala,a akékoľvek capačky,bojovala snimi ešte ani nechodila😁

mimikas
7. jan 2016

@bubelko
@8291 no darmo deti su sikovne a vedia co chcu, ja preto kupujem zasadne len tmave ponozky, aj ked moj maly najradsej beha bosi a zjavne mu to nevadi, deti maju inu termoregulaciu

bubelko
7. jan 2016

@mimikas moji maju uz 8.5r a 6r. papuce nosili a nosia len v skolke a skole. doma nikdy nenosili. ani ja väcsinou nenosim, beham v ponozkach. muz nosi ako jediny poctivo papuce (crocs), ale uz aj on to s detmi vzdal, aby si nieco obuli. este v tom veku 2-2,5r mal tendenciu za nimi behat a obuvat ich, ale rychlo pochopil, ze je to zle investovany cas 😀

mimikas
7. jan 2016

@bubelko no ja som mojmu kupila papuce prve a posledne na doma ked krpec zacal chodit a strasne sa stazoval, somral a tolko s nimi bojoval az odtrhol kovovu pracku na nich len aby ich vyzul. U nas ale maju teraz cez zimu celkom uspech prave capacky

charaka
7. jan 2016

Vysavanim sa spina zo zeme nedostane, treba podlahu aj utierat. Neviem si predstavit, ze si dieta uspini doma ponozky tak, ze to nejde vyprat. Inak pre deti su super kozene ponozky/capacky. Maju ich v HM, Lindexe ci v Tescu... Dietatku s v tom nesmyka a je to pohodl e.

adriana222
autor
7. jan 2016

@charaka no my mame koberce a tie sa umyvat nedaju len vysavat alebo tepovat. A presne hentake mame backore