Podložka/stojan pod vaničku do vane

vazka1
19. sep 2022

Ahojte, ako ste prosim riesili kupanie babatka ked bola vanicka vo vani? Chcela by som najst nejaku podlozku, dosku alebo nieco podobne na co by sa dala vanicka polozit, aby bola vyssie. Mate nejake tipy?

veronika3110
19. sep 2022

@vazka1 a keby ste kúpali priamo niekde na vyššom mieste? my napr. kúpeme na prebaľovacom pulte.. lebo to aj tak budeš ohnutá, ked je nejaký držiak na tej vani...

vmiri
19. sep 2022

Mne sa aj so stojanom zmestila do vane, tam som ju skôr skladovala keď sa nepoužívala ale vedela by som tak aj kúpať, možno sa aj vám zmestí

ikonica
19. sep 2022

Ja mam obycajnu dosku prelozenu krizom na vanu a na nu polozim vanicku .. takto kupali este moji rodicia mna... ta doska ma x rokov a stale sluzi 😁

katesocka
19. sep 2022

@ikonica aj my sme to tak mali, a aj budeme mať, možno dosku ešte aj nájdem niekde založenú 😂

vazka1
autor
19. sep 2022

@veronika3110 chceme kupat v kupelni s tam sa nam prebalovaci pult nezmesti. Takze hladam nieco na vyvysenie do vane.

vazka1
autor
19. sep 2022

@vmiri taky ten klasicky x-kovy stojan co sa dava na zem ste dali do vane?

vazka1
autor
19. sep 2022

@ikonica obycajnu odrezanu dostu zo suroveho dreva? Rozmyslala som ze by som si taku dala niekde narezat. Len neviem ci to musi byt nejako osetrene drevo alebo netreba… ale trochu sa aj obavam aby sa nezosmykla

sonava
19. sep 2022

@vazka1 my sme mali vaničku položenú na práčke. Keď už bola malá neskôr pohyblivá, presunuli sme vaničku do vane, kde som pri nej klacala. Keď už ale vedela sama stat tak sme ju už len sprchovali

vmiri
19. sep 2022

@vazka1 áno taký ten obyčajný, s 30ročnou vaničku 🙊😃 ale máme veľkú vaňu, 180cm

ikonica
19. sep 2022

@vazka1 hmm neviem ako sa to presne vola... Mozno umakart? Strasne stare to je 😁 a zospodu otec namontoval take "poistky" proti posmyknutiu/pohybu .. take nozicky pod nabytok ci co to .. mozno odfotim, ked sa deti zobudia. .

nikpa
19. sep 2022

@vazka1 buď stojan keď sa ti zmestí alebo kľudne aj hocijaky kus dreva ktorý dáš na vaňu a na ňu položis vaničku. Ja som to pri prvom podcenila, vaničku som dávala len do naše veľkej vane a totálne som si tak odrovnala chrbát 😒 pri druhom už som bola múdrejšia a mala som stojan na vaničku, je to neporovnateľne.

vilma7
19. sep 2022

Kúpala som na komode. Do vani môžeš dať nejaký hokerlik.