Podložka pre polročné bábo

24. sep 2023

Ahojte mamičky čo hovoríte na tuto podložku ? Máte ju niektorá? Je dobrá?

bolarazjedna
24. sep 2023

Ja nemám, kamarátka má a odradila ma, že veľmi zle sa cistia nečistoty s tých záhybov.

autor
24. sep 2023

@bolarazjedna a neporadili by ste mi nejakú Dobru? Ak viete?

bolarazjedna
24. sep 2023

No ja som kúpila len takú látkovú, menšiu hraciu deku, asi 1x1m, ktorú podľa potreby viem strčiť do práčky. Kým nevedel zmeniť polohu, tak to velkostou stačilo, a odkedy v 6,5 mesiacoch začal stvornozkovat, tak zase aj tak neostal na podložke. To je moja skúsenosť.

timea301196
24. sep 2023

Mám to a je to super! Čistí sa to dobre. Cez leto som to vyumyvala hadicou a vystriekala savom 🤷🏻‍♀️

login1234
24. sep 2023

skiphop

autor
24. sep 2023

@timea301196 presne tu istú? A je mäkká keď babo aj padne na hlavu? 😊

timea301196
24. sep 2023

Áno tu istú. A ano je dosť mäkké

lylyjana
24. sep 2023

my mame podobnu alebo aj rovnaku, len s inym motivom, ako ste vy dali foto a za mna je super. Podla mna sa aj fajn cisti, stale ju povysavam. Mali sme aj skip hop, ta sa dala len zrolovat, tak bola menej spratna a znicila sa rovnako ako tato lacnejsia. Vyhodou je, ze sa da poskladat, takze aj ked potrebujem pozmyvat, lahko ju poskladam, alebo ked nechcem aby bola taka velka, na boku len ohnem. Kedze je obojstranna, tak vyuzivame obe strany. Niekedy ju mame na tej velmi farebnej s dopravnymi obrazkami a inoked ju pretocim a tam su len take jemne hviezdicky, cize aj pre oci je to pokojnejsi pohlad 🙂

petamich
24. sep 2023

my sme mali skip hop a bola perfektna, tiez nam bola odporucena a teda som rada, ze som dala na odporucanie

lubkovaandrejka
25. sep 2023

Ahoj 🙂 my mame tu z foto,akurat iny motiv,az som ostala zaskocena,ze ktosi pise,ze ho kamoska odradila,ze sa to zle cisti. Bezny prach, necistoty , uplne v pohode sa daju cistit aj z tych zahybov.

vkatush
25. sep 2023

Tiež máme, tuším značka PETITEnMARS, záhyby sa super práveže čistia, namočím handričku a prejdem, či už plochu alebo škáry. Z času na čas vydezinfikujem. Ak malý na tom je a spadnú omrvinky, vysávačom v pohode zo škár stiahne.
Je to také penové, mäkké, dobre sa mu na tom hraje.
Kupovala som mu je tuším práve na polroka, keď už začal viac loziť a malá nestačila.

Má to väčšina kamošiek s malými bábätkami, jedna dokonca rovno 3 kusy, v každej izbe pre jej malé baby.

44janica44
25. sep 2023

My name little bot. Bez záhybov, bez kikiriky vzoru. Extra veľká a jedna z najhrubsich... pouzivsna 2 roky a stále pekna

majlo1234
25. sep 2023

Super, doteraz ju pouzivame na hry