Plienky z Lídla

magdulienka2
26. júl 2013

Ahojte, používame plienky Toujours z Lidla. Sme v celku spokojný. Moja Katka ich nepreciká a ani neprekaká. Čo ma však dnes dožralo, že budú mať nové balenie a nový počet kusov v balení. Cena ostane v podstate tá istá. Takže cena za jednu plienku pôjde o 1/2 hore. Viete mi poradiť nejaké dosť podobné plienky aj kvalitou a aj cenou. Kupujeme aj Pampers na noc, ale nemienim dávať také veľké peniaze za túto značku aj na denné cikanie/kakanie.
ďakujem

sampo
26. júl 2013

asi myslis tu novinku..take tie plienkove nohavicky. To je ale nieco ine, neboj 😉
@magdulienka2

magdulienka2
autor
26. júl 2013

no ako pozerám ten leták, tak pozerám, ale sú to plienky... škoda, dala si mi nádej, ale ☹

bambulka248
26. júl 2013

@magdulienka2 my ich pouzivame tiez, no ja som ten letak pochopila tak, ze to je novy druh. podla mna ostanu aj tie klasicke. :-/ dufam 🙂

yanielka
26. júl 2013

@magdulienka2 dobre pozeras, budu akoze "nove" ale nova bude iba cena, bude ich v baliku menej. Ja pouzivam na den tiez a na noc pampers z rakuska. Alteranativou k lidlovym vyskusaj magics objednavala som z mall.sk su tiez cenovo vyhodne

magdulienka2
autor
26. júl 2013

@yanielka a čo sa týka kvality si spokojná?

yanielka
26. júl 2013

nie su zle , su mimoriadne tenke na den v pohode na noc som este neskusala...

yanielka
26. júl 2013

@magdulienka2 teda som zvyknuta na noc na pampersky a tak radsej neskusam, bojim sa, aby neprecikal, ale kazdy mame ine poziadavky na plienky tak mozno skus iba male balenie najprv, ale ja som s nimi na den ok ako alternativa k lidl plienkam

magdulienka2
autor
26. júl 2013

@bambulka248 no mne to vyzerá tak, že budú už len tie nové 😖

22beba
26. júl 2013

super su tescove plienky tie použiva aj vela mojich kamošiek a nedame na ne dopustit 🙂 aj mi použivame tie lidlove som ani nevedela že tak idu hore :-O 😖

magdulienka2
autor
26. júl 2013

@yanielka a prečo používam Pampers z Rakúska...veď tie sú drahšie...či?

julkat
26. júl 2013

Ahojte. Mozem sa opytat, kde ste nasli tu informaciu o novych Lidl plienkach? Ja som o tom este nepocula a tiez pouzivam Lidl. Neviem, aku velkost pouzivate, ale sestra pouziva Wickies z Kauflandu, velkost 4, vychadzaju 10centov na kus, co je bezkonkurencna cena pre tu velkost, a je spokojna.

magdulienka2
autor
26. júl 2013

@julkat v novom letáku je na to na jednej strane veľká kampaň. Akože aká super výhoda 😠

katren
26. júl 2013

@julkat novy letak Lidl 😉

yanielka
26. júl 2013

ani nie v BIPE s ich kartou vyjdu tak ako tu a ja kupujem pampers active fit, mali by byt totozne s nasimi baby dry alebo ako sa volaju, ale ked pozries na "nase" pampersky su vyrobene v Polsku , rakuske v Nemecku ja som s nimi spokojnesia ako s tymi u nas kupovanymi. Ked mi samozrejme dojdu tie rakuske tak hned nebezim a obcas mam aj u nas kupovane, ale zhruba raz za mesiac ideme do AT a tam kupujem.

bambulla
26. júl 2013

ahojte ja som pouzivala plienka z Lidla pri prvom a aj pri druhom a som celkom spokojna teraz je akcia v Lidli na plienky🙂 🙂

dada1212
26. júl 2013

Baby na FB stránke Lidla sa jedná pýtala, či budú v ponuke už len tie nové alebo ostanú aj tie staršie a odpovedali jej že sa budú predávať oba druhy súčastne, takže sa nemusíte najbližšiu dobu obávať, že už nebudú v ponuke tie staršie-cenovo dostupnejšie.

viki_a_ben
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magdulienka2
autor
26. júl 2013

@dada1212 tak to by bolo super...dúfam, že to bude aj pravda, lebo inak by nová cena bola 0,17€ za plienku a to je už skoro ako pri pamperskách

magdulienka2
autor
26. júl 2013

@viki_a_ben s tými obrázkami na plienke to je fakt. Je to len pre veľkáčov a naši malkáči z toho majú figu borovú.

bambina78
26. júl 2013

dobre su teskacke a v akcii aj lacne

katieg85
26. júl 2013

@magdulienka2 su dobre tie lidlove pienky a skoro take iste su plienky z kauflandu znacka wickies,nevidim medzi nimi rozdiel akurat iba v cene ze kauflandove su lacnejsie.teraz tiez dvyhli cenu ale stale vychadza cislo 3 jedna plienka za 12 centou,cislo 4 za jednu plienku 14 centou a cislo 5 za plienku 15

imanuel
26. júl 2013

@dada1212 Vééľmi pekne ďakujem za info, 😀 Na Lidlácke plienky nedám dopustiť. Moja druhá dcérka mala obrovské problémy s ekzémom v plienkovej časti, vyskúšali sme obrovské množstvo plienok aj liečiv a nepomohlo. Až sme sa náhodou dostali k týmto plienkam a bez liečenia sa nám ekzém stratil. Odvtedy už používame len tieto, aj moja tretia dcéra. A sú výborné, myslím, že veľmi čistučko, hygienicky fajn vyrábané. O cene ani nehovorím. 🙂 🙂 Tak by som ich aj naďalej rada kupovala. 😉 😉 😉 Odporúčam mamičkám. 😵

migely
22. sep 2014

no my ich máme ako núdzovky keď nemame čas isť do Rakúska ale keď sa pokaká tak to stoji tato 😠 smrad v celom byte čudne že v pamperskach to neni skoro citiť to vždy musim voňať riťulu 😀