Plienky pre novorodeniatka

vitez
12. aug 2024

Ahojte kde ste kupovali (za dobrú cenu)..alebo kde ste objednávali plienky pre novorodeniatka... chcela by som kúpiť už niečo dopredu..aby to nebolo naraz veľa..

anjelicek26
12. aug 2024

Plienky je jedna z mala veci,ktoré dopredu nekupuj.. 1 balík a dosť. Kazde dieťa má inú pokožku a zbytočne si narobis zásoby a tvojmu dieťatku vôbec nesadnu - budú pretekať alebo bude mat zadoček červený ako pavian...

dzejsik
12. aug 2024

@vitez tiez by som nekupovala hned zasobu, ale vyskusala ci sadnu a ked tak potom

anavixy
12. aug 2024

Suhlasim s komentarmi vyssie, len dodam, ze ak chces nejake bezne znacky, tak odporucam nakupovat v DMke, ceny velmi dobre a este zbieras body. Ak chces nieco lepsie, tak za mna bambusove MonPeri su skvele.

evcagabi
13. aug 2024

Ja som kupila jedno balenie pre nevorodenca, co beriem so sebou do porodnice. domov uz mam velkost 1, mam tusim zo 4znaciek po jednom baleni nech vyskusam, ktore jej sadnu. Potom lahko najdem mamicku, ktorej podarujem co sa nebudu slecne pacit 😅😅

diewcatqoo
13. aug 2024

Ahoj, do porodnice som kupila Pampers premium care 1, to balenie, kde je tusim 26 kusov. Akurat mi to vystacilo na pobyt tam. Este som kupila jeden vacsi balik do zasoby domov. Velkost 0 sme ani nepouzivali. Po dvoch tyzdnoch sme prechadzali na velkost 2.
Nema zmysel robit velke zasoby plienok, pretoze nevies, ci plienky dietatu sadnu a nevies, ake bude velke, ci nebudete musiet prechadzat na vacsiu velkost skor, nez si predpokladala.

svokrinjazykmonika
13. aug 2024

@vitez z dm drogérie. Ja som malá drobné dieťa tak potrebovala XS

smejkuskaa
13. aug 2024

ahoj, ja za chvíľu rodím a mám len 2 balíky kúpené. Oba som kupovala v DM. Jedne mám take žlté balenie 2-5kg a druhé mám od značky pampers. Zbytočne na začiatok kupovať , je to bežne dostupný produkt ktorý vieš kúpiť aj cestou domov už z nemocnice 🫶🐣
@vitez

petronela1985
13. aug 2024

@vitez začínam s Pampers premium care 1, do pôrodnice som kúpila jeden menší a domov jeden väčší balík. A potom Babylove 2, jeden balík. Uvidíme, čo bábätku sadne. Mojej dcérke sadli všetky plienky, čo sa týka začervenania a pod., nemala žiaden problém, skôr čo sa týka precikania. Uvidíme ako druhé bábätko zareaguje. Fakt sa neoplatí robiť zásoby dopredu.

princezpuss
13. aug 2024

My sme pri prvom babatku ficali na Pamperskach a teraz pri druhom (tazsia financna situacia) kupujeme Lupilu z Lidla a ja som velmi spokojna. Hoci je horucava, nema ani zapareny zadocek a su aj prijemne makke a za super cenu, ja odporucam 👍

angeli121212
13. aug 2024

@vitez ahoj ja som kúpila asi tri rozne značky po balíku a postupne skúšala ďalšie a ďalšie. Ako prvé som mala moomin baby, huggies a babylove z dm všetky som mala rada