Plienky na noc pre 9 kg dieťa

kuriatkocervene
7. apr 2022

Ahojte prosím aké plienky používate na noc a ste s nimi spokojný ? Malý sa skoro z každých prekaká alebo preciká, nosíme velkosť 4, má 9 kg. Dáva tu niekto aj látkové plienky ? Boli by na noc vhodnejšie ?
Malý sa v noci nepreberie, tak ho nechcem zbytočne budiť na prebalovanie ...

lesnajahodka
7. apr 2022

Mne jednu chvíľu každú noc precikavala klasické jednorazky, tak som jej dávala tie naťahovačky, gatkove Pampers, tie nepustili nič 🙂 a látkové určite nie, my sme látkovali do 6m ale na noc som jej dávala jednorazku lebo bola stále prepiskana

stanzi
7. apr 2022

Kolorky Night, tiez v noci neprebalujem

miminka91
7. apr 2022

Skus nie nohavickove plienky, oni maju take lepsie tie gumky by som povedala.

petamich
7. apr 2022

maly ma 8M a vyse 10kg a na noc pouzivame Pampers Pants Night, ostatne mi cez bok precika, lebo spi na boku a tade mu to pretecie 🙂

zuzahajdulka
7. apr 2022

@kuriatkocervene , lepsie nez plienky su plienkove gaťky (ak ich uz nepouzivas). Ja pouzivam od Babylove z DM cislo 6 asi uz od 7 mesiacov dietata, malokedy pretecu..

nikpa
7. apr 2022

@kuriatkocervene aj mne sa tak jedno obdobie vždy v noci precikal a žiadne plienky neboli dosť dobré. Potom som si povedala, že risknem raz sa noc a prebalim ho. Občas sa zobudil, občas nie. Ale aspoň som každú noc nemusela prezliekať komplet postieľku aj jeho. Poprípade skús dávať k večeru už menej tekutín, mlieko to je jasne, že daj keď pýta ale môj napr pýtal stále aj vodu, takže som sa to minimálne hodinu pred spánkom snažila obmedzovať.

lucijalucy
7. apr 2022

Na noc dávam vždy o číslo väčšie než nosí cez deň.

lienka9
7. apr 2022

@kuriatkocervene mala ma vyse 9kg,neprebalujem v noci. vnoci sa koji aj 3x a pouzivam klasicke lidl..mala som ich aj u syna a tiez uplne bez problemov

nwnw
7. apr 2022

@kuriatkocervene ved kup 4+

beata_k
7. apr 2022

@kuriatkocervene Ak ti precika, tak mas zlu velkost.

freets
8. apr 2022

@kuriatkocervene ahoj, davam nohavickove pampers premium care nohavicky vel. 4, syn ma teraz 9 kg a cca 82 cm (slizik) a neprecikal ich...iba raz, ale preto lebo som ich zle natiahla...