Plienky na noc

really8
15. júl 2024

Ahojte, prosim Vas o nejake tipy na riesenie mojho problemu. Mam 1,5 rocneho syna. Spava sam v izbe kludne celu noc. Aktualne ma v izbe 28 stupnov a tak mu nechavame flasku s vodou pri posteli. Ked je smadny v noci napije sa a spi dalej. Problem je ze v tychto teplach pije tak strasne vela ze tu noc ziadna plienka nevydrzi. Takmer kazdy den je kompletne precikany a ja musim menit plachtu. Neviem ci je riesenim mu tu vodu zobrat ale v tychto teplach niensom z toho nadsena. Plienky sme vyskusali vsetky druhy aj znacky. Aj o cislo vacsie. Rovnaky vysledok.
Ja som rada ze pije a nemusim toto vobec riesit v tychto horkach ale kazdy den prezliekat postel je uz na palicu.
Dakujem za akukolvek radu.

vanilkovazmrzka
15. júl 2024

A nebolo by lahsie sa po par hodinach zobudit, vymenit mu plienku, a potom spat dalej?

zojanka
15. júl 2024

@really8 No jedine v noci prebaliť. Vodu by som nu nebrala v tomto teple.

jazula
15. júl 2024

Predpokladám, že malý ide spať skôr ako ty. Ja by som ho prebalila v noci, predtým ako pôjdeš spať ty. Moja sa pri nočnom prebalení nezvykla ani zobudiť poriadne, trochu sa pomrvila a spala ďalej.

really8
autor
15. júl 2024

No mam novorodenca takze chodim spavat so sliepkami a asi pol hodinu po tom co uspim starsieho. Akoze mozem ho prebalit v noci ked vstavam na krmenie ale my sme tak radi ze s tym starsim nemame v noci ziadnu starost ze sa mi do toho straaaaaasne nechce😀🙈

pralinka86
15. júl 2024

A este aj dat podlozku nepremokavu pod neho. Ak by sa stala predsa nehoda, tak nemusis plachtu celu davat prec
A to mu az rano menis plachtu ci v noci?

petamich
15. júl 2024

a ake plienky pouzivate?
nam sa osvedcili napr. Pampers pants nocne alebo Huggies, vydrzali ovela viac ako klasicke denne 🙂

alebo teda prebalit ako tu uz bolo povedane

pribinak
15. júl 2024

Normálne by som ho v spánku prebalila. Ani by som ho nebudila.

januska12323
15. júl 2024

Nechápem prečo ho v noci neprebalíš veď si aj tak hore.

bela30
15. júl 2024

@really8 Nepremokavu plachtu alebo podlozku mu daj. Skusala si plienky Pemper Night pants? Take tmave balenie. Tie zvladnu vela.

zooeynka
15. júl 2024

Nikdy by som ho v noci neprebalovala/nerusila ked ti pekne spava, radsej by som kazdy den plachtu menila. Mas tie zospodu pogumovane? Alebo normalne podlozku pod neho a rano vyhodis

really8
autor
15. júl 2024

@januska12323 Pretoze ho nechcem budit. Som rada ze spi pokojne a spokojne celu noc.

really8
autor
15. júl 2024

@pralinka86 on tolko cestuje po posteli ze ta nepremokava podlozka by musela mat rozmer postele. Mam pod plachtou nepremokavu taku tu gumenu velku.
Plachtu mu vacsinou menim az rano, lebo rano na to pridem ked vstane. Ked spi a nezobudi sa tak mu do izby ani nechodim. Ked sa zobudi v noci a ma ocikane tak aj v noci vymenim.

really8
autor
15. júl 2024

@bela30 pants som nechcela lebo zvykne dat aj tuhy naklad hnes rano a to sa zle prebaluje. Ale teraz som kupila uz aj pants lebo fakt neviem.

really8
autor
15. júl 2024

@bela30 skusim tie. Uz sme mali aj dada, baby love pampers night, premium, baby charm, lupilu, fred a flo..snad vsetky. Zostavaju iba tie pants.

really8
autor
15. júl 2024

@zooeynka mam pod plachtou nepremokavu. Ma sice iba 160cm postel ale aj tak cestuje po celej posteli ze jedna jednorazovka vy bola do pol hodiny skopana a on mimo

bela30
15. júl 2024

@really8 Zle prebaluje? Ako zle? Ako davas z neho tu pants plienku dole? Dufam, ze mu ju nestahujes ako gatky, lebo tie plienky sa na bokoch roztrhaju a tak davaju dole.

elenka1907
15. júl 2024

Veľmi dobre viem o com píšete nas drobec za noc vypije aj 2 flasky a počas dňa tiezz vela,takže ho v noci aj 3x prebalujeme a skúšali ste kolorky nocne? My sme skúšali aj pampers aj pants aj nocne a nic. Dokonca pantska nocna bola suchá a dieta mokre 🙈🙈

really8
autor
15. júl 2024

@bela30 no ved to trhanie a potom to nejde ani tak pekne zabalit ako klasicka plienka. Tu zrolujem a zase zapnem tym “zipsom” a drzi 💩 tam kde ma

really8
autor
15. júl 2024

@elenka1907 no tie som este neskusala. Keby nebolo leto tak by som asi to pitie zatrhla. Ale ked vidim ako tu mamy riesia ze im deti nechcu pit a ja som s pitim ani spanim nemala nikdy problem velmi sa mi do toho nechce zasahovat

3petka
15. júl 2024

@vanilkovazmrzka Presne toto je prvé čo ma napadlo. Prebaliť, to ho ani zobudiť nemusí resp. aj tak sa budí lebo pije tak toto by mu vadiť nemalo. Podľa mňa žiadna plienka neznesie extremne veľa.

3petka
15. júl 2024

@really8 ve´d si vravela že v noci pije, tak musí byť hore.

really8
autor
15. júl 2024

@3petka ved je evidentne. Ale ja vobec neviem kedy. Nepocujem ho. Napije sa a pokracuje v spani. Mam zapnutu kameru ale neni ho vobec pocut. V case ked som hore ja, urcite nie je hore on.

lenkakravcova
15. júl 2024

@really8 prebalujem 1,5r dieťa v noci. Počas spánku. Daj plienkove nohavičky. Stiahneme jednu, natiahnes druhú. Ani si to nevšimne. 🙂
Inak sa mi tiež do rána precika

3petka
15. júl 2024

@really8 No tak vidíš proste mu nevadí keď ho niečo na chvílku vyruší. A také prebalenie je naozaj že šup šup. Ani nebude vedieť.

elenka1907
15. júl 2024

@really8 no ved prave to ze môžeme byť radi ze nám deťúrence pijú, no aj na vode, caju zaspava keď to nemá ani nezaspi, od roka prestal um celkom.... tie sú fakt ze hrubé

taktotedanie
15. júl 2024

@really8 mam tak isto stare dieta tiez vela pije a v noci sa stale budi na mlieko takze plienke dava zabrat
Ja stale 1x v noci prebalujem, nedalo by mi to srdce nechat v takej mokrej totalne plnej plienke celu noc dieta spat a ak sa precika tak v mokrej pyzame a na mokrej plachte, nikdy