Plienky Lupilu verzus Babylove

19. júl 2024

Žienky ktoré plienky odporúčate od babatka ? Lupilu alebo babylove ? Pri synovi som používala od mala lupilu lebo pampers nám vôbec nesadli ale ako bol väčší aj lupilu tie väčšie čísla boli zle tak sme prešli na babylove a tie sadli a teraz sa neviem rozhodnúť ktoré

vyrovnanaosoba
19. júl 2024

Už máte bábätko? Lebo mu nemusia sadnúť ani jedny z tých.
Moji používali dvaja lupilu, tretiemu som kupovala pampers, lebo nič iné nezniesol. A posledný rok som vyskúšala tieto a sú ešte lepšie ako pampers.

autor
19. júl 2024

@vyrovnanaosoba ešte nie ešte 3 mesiace ale tak chystám do porodnoce výbavu a neviem ktoré kupit

autor
19. júl 2024

A ešte by bolo dobre ak by malo tém výrez na pupok

amelia89
19. júl 2024

vsak kup jedny take a druhe taky a uvidis ktore sedia lepsie … ja som u novorodenca mala vzdy pampers premium care a neskor babylove. ale doma som mala nachystane (v malom
mnozstve) rozne znacky …

vyrovnanaosoba
19. júl 2024

Myslím ze newborn sú všetky s výrezom

simona92101
19. júl 2024

U nas jedine babylove, z pampers mali vsetky 3 deti otrasne ekzemy a zapareniny,a mne osobne tie plienky velmi smrdia.
Lupilu mi zase pridu velmi hrube

lucijalucy
19. júl 2024

Babylove

angeli121212
19. júl 2024

Autorka z tychto dvoch radšej babylove, lupilu sú kratšie a širšie nesadli tak nášmu drobcovi a zváž aj tie čo ti poslala kočka hore tie Violetta tie sú tiež parádne 😊

angeli121212
19. júl 2024

@simona92101 mne príde akoby tie pampers niečím parfémovali.. neskutočne mi to vadilo aj moj syn mal z nich pár vyrážok a to sa nezvykol vyhadzovať

autor
19. júl 2024

@angeli121212 preto s týchto dvoch lebo pampers určite nechcem a po blízku mam lidl a dm drogériu tak ak sadnú bábätku aby som mala blízko kam chodiť kupovať lebo tie violetta vraj len v 101 drogérie kúpim a to nemám blízko vôbec

lneviemmeno
19. júl 2024

Za mňa babylove sú topky 👌🏼 keď sa syn narodil, používala som pampers, aj mu sadli, ale chcela som skúsiť lacnejšiu variantu a babylove ihned zapasovali, pouzivam ich od cislo 2 a aktuálne sme na 4 a super. V noci jednu plienku má 10-12h a absolutne ju nepreciká.

angeli121212
19. júl 2024

Áno to chápem... Tiež nemam rada pampers.. inak ja som objednavala aj z netu plienky bolo to super nemusela som nikam chodiť ..

jaskolka
19. júl 2024

Dada, Bevola, Babylove.