Plienky Fixies. Aké máte s nimi skúsenosti?

lejlla
7. jún 2010

🙂 vie mi niekto poradit,kto ma skusenost s plienkami Fixies?vdaka 😉

googlik
14. mar 2011

Ja som ich pouzivala doteraz pre mojho malickeho, kedze ma 1 tyzden, tak skusenost mam len s velkostou Newborn, 2-5kg. Som bola velmi spokojna, kupila som ich v CR a teraz som na slovensku na par tyzdnov a nemozem ich tu zohnat ☹ Tak som kupila Pampers velkost 1,,, no katastrofa!!! Mojmu anjelikovi su velkee, pouzili sme asi 4 kusy a z toho 3krat mal pocikane az body a teplaciky z nich... kedze mu to kadetade vytieklo... Tak som dnes zohnala plienky Happy (Bella) a su tiez fajn 😉

brnka
14. mar 2011

@lejlla ja som mala 1 balik este do porodnice, bola som velmi spokojna, az na cenu 🙂

@googlik , ja som ich kupila v lekarni - skusala si aj tam? Alebo v zdrav.potrebach.....

googlik
15. mar 2011

@brnka Dnes som ich objednala v lekarni 😉 Som ich doteraz hladala len v drogeriach a nikde nic 😖 Dakujem za radu🙂 Este mam dotaz... dnes sme mali prvu navstevu nasej pediatricky a ta bola prekvapena, ze malemu davam "len" jednorazovu plienku a rovno na to dupacky. Ze by som prve 1-2 mesiace mu mala davat na plienku este i klasicku bavlnenu plienku a plus ortopedicke gatky... aby sa mu lepsie vyvijali klby. Viem, ze sa to kedysi robilo... no neviem ci sa to praktizuje aj teraz??? 😒 Nechcem nic podcenit....

barbora87
15. mar 2011

Babule a kolko stpja fixies?

srnkaknm1
7. okt 2018

Ja som s nimi bola spokojná akurát vyrástol a ťažšie sa zháňali a cena samozrejme veľmi trochu vyssia