Plienky do vody

21. júl 2024

Mam prve dietatko a chceme ist do bazena. Plienky co su do vody mam kupene treba este aj plavky na tu plienku ? Ci len s tou plienkou do vody ?

lucia13022023
21. júl 2024

Stačí plienka, ale ja dávam aj plavky

autor
21. júl 2024

@lucia13022023 ale ta plienka je cela mokra aj zvnutra...tak to ma byt ? ...preto sa pytam

chillibubble
21. júl 2024

nam na baby plavani kazali davat plavky, lebo tie vraj zachytia aj riedku stolicu. plienky a plavky su voci mocu zbytocne. ide tam len o stolicu. pevnu zachyti len plienka, plavky zachytia aj riedku(vraj). ja som citala, ze je zbytocne davat na plienku este aj plavky, taha to dieta zbytocne dole a nejaky vacsi ucinok ako samotne plavky to nema.

anavixy
21. júl 2024

Ano, ta plienka nechrani ritku od vody ale vodu od stolice, od moci ciastocne. Mozes kupit neoprenove plavky napr Happy Nappy a tam uz nemusis riesit plienku. Ja som na plienku davala tiez plavky, nie kvoli tomu ze by to malo mat vacsi efekt (ako aj?) ale preto, ze mala cele plavky, uplne kludne mozes ale aj nemusis plavky na plienku dat, ale odporucam plavky s dlhym rukavom a idealne aj z latky s UV filtrom (da sa kupit aj len ako tricko, nie cele plavky).

chillibubble
21. júl 2024

este upresnim, ja som myslela specialne plavky do vody, nie bezne detske plavky. tie specialne co tesnia okolo brucha a noziciek zadrzia stolicu.

lucia13022023
21. júl 2024

Áno, tak to ma byt. Ja dávam plavky tiež neoprénové taky overal aby ho chránilo co najviac pred slnkom.

anavixy
21. júl 2024

@chillibubble ano, to su napr Happy Nappy, tam sa plienka ani nezmesti pod ne podla mna 🙂

luliu
21. júl 2024

Tá plienka do vody je jednorazová. Vyjde z vody, vyhodis a dáš dalsiu

autor
22. júl 2024

@luliu ano jednorazova ale nevedela som ze sa nomoci zvnutra plienka vodou
No uz viem 🙂