Plienky Babylove

fallenkaa
1. dec 2023

Ahojte používala som dlho plienky z dm babylove.
Najmä na noc, občas sa stalo, že ich mala precikala, naozaj len občas, teraz každú noc už po 2h od večerného zaspatia je mokrá až na lopatky
Nemáte niektorá podobnú skúsenosť že sa zhoršila kvalita? Aké plienky používate na noc?

angeli121212
1. dec 2023

@fallenkaa počula som, že ak veľmi preciká skúsiť dať väčšie, koľko má malá kilo a ake používate? My dávame na noc huggies teda dávali sme ale od kedy má malý plienkové nohavičky už nepreciká žiadnu značku 😊

niqua
1. dec 2023

@fallenkaa hlaaasim ten isty problem...ostala som zatial pri nich, no na noc som kupila kolorky night..cez den stacia babylove...ale teda tiez sa precikava mala, ma 9kg a kupujem jej 4

nikasmile
1. dec 2023

@fallenkaa aj my používame babylove cez deň a v noci hipp, nie ešte neprecikala a má ich na sebe hodne. Ešte na noc sme boli spokojný aj s baby baby soft.

natall113
2. dec 2023

Babylove aj mne precikala v noci používam Pampers premium alebo Pampers active baby a spokojnosť

banalu
2. dec 2023

Ak zacne precikavat, davam jej na noc vacsie. Aj teraz ma cez den 5tky a v noci 6tky.

jj298
2. dec 2023

@natall113 my prave naopak😀 pampers cez den a babylove na noc. Niekedy cumim co vydrzia.

aliaray1
2. dec 2023

@fallenkaa ahoj, nasa sa v nich precikavala a dovod bol, ze potrebovala vacsia. Uz ma 8cky velkos od 17 mes., je vysoka 90cm, 15kg

domka222
2. dec 2023

Pokiaľ malá pila v noci mlieko,tiež sa stalo,že som som ju musela v noci prebaliť. Potom som začala na noc dávať pampers pants a nikdy nebola nehoda

erika212
2. dec 2023

Aj my sme používali babylove. Teraz posledné dva balíky sú oveľa horšie. Precika aj cez deň alebo v obednom spánku. Na zadočku má nalepené maličké priesvitné guličky. Akurát som dočítala diskusiu, že sa veľmi tieto plienky pokazili. Vraciame s späť k pampersam.

fallenkaa
autor
2. dec 2023

@erika212 no ďakujem za tieto názory, lebo už si niekedy fakt myslím že mi šibe …