Plienky Babybaby Soft

kikus97
12. feb 2021

Dobre večer, chcela by som sa opýtať, ake máte skúsenosti s plienkami Babybaby soft. Čakáme prvé bábo a nie som veľmi presvedčena o Pampers, na tu značku som narazila na instagrame a neviem, či môžem veriť reklame, že sú skutočne tak dobre. Za každú radu a skúsenosti ďakujem ☺️

ja_mama
12. feb 2021

Ta drahsia varianta sa mi celkom pacila, na lacnejsej nie su pruzne tie lepky tak som ich nevedela dobre nastelovat na ritku..ale bohuzial z oboch variant sa mala zaparovala. Taktiez nezdrzia tolko co pampersky. Tiez som chcela skusit nieco setrnejsie a menej umele, ale nasej malej proste nesadli. Vam ale mozno budu ok, kebyze nebolo tych zaparenin tak cez den ich kludne pouzivam, na noc by nasej nevydrzali.

danicaz
12. feb 2021

@kikus97 My sme ich dlho používali, boli sme spokojní 🙂

mirkaz156
12. feb 2021

Aj my používame tie drahšie kupujem mesačné balenie bez utierok - tie sa mi nepáčili. Plienky sú parádne 😊😊

lucijalucy
13. feb 2021

Používali sme veľkosť 3 z tých Ultra dry (drahšie) a fajn 👍🏼

lyci
13. feb 2021

@kikus97 my ich pouzivame od narodenia uz vyse roka. tie lacnejsie sme neskusali. raz som objednala 1 balik lacnejsich na skusku a poslali mi tie drahsie 🙂 daju sa tam objednat samostatne aj 2 plienky poslane ako list na skusku

miakey
13. feb 2021

@kikus97 my ich používame, som s nimi spokojná, odporúčam. A ešte k tomu ide aj o slovenskú značku.

smajluska
3. apr 2021

Nenašla by sa tu mamička, ktorá používa 4ky alebo 4+ plienočky, ktorá by mi poslala 1 neotvorený balík plienočiek BabyBaby Soft na skúšku? Samozrejme sa finančne dohodneme, ďakujem. Ak môžete tak odfoťte mi aj motív 🙂

lyci
3. apr 2021

@smajluska ved sa da priamo na ich stranke na skusku objednat 2ks plienok a postovne je ako za list. a da sa u nich objednat aj 1 balik plienok. netreba objednavat mesacne balenie. ja mam teraz doma 4 aj 5. 5 davam na noc

smajluska
3. apr 2021

@lyci Oki, dakujem za info. A mozete mi prosim odfotit ako ta plienka vyzera? Ma aj gumicku vzadu? Dobre drzia lepky?

smajluska
4. apr 2021

@lyci No viete, objednat si vzorku sa ani moc neoplati. Stoji to 0,80 eur a za kuriera zaplatite vyse 3 eur. Takze sa viac oplati kupit uz cely balik. Mozete mi odfotit ten motiv?

lyci
5. apr 2021

@smajluska ja som platila za vzorku pred rokom 1,70e. postovne bolo 0,90e. asi kvoli corone uz len kurier. vzadu nie je gumicka. vzor je modro-hnedy