Plienky All-in-one Sweet Monkey

laura27m
25. júl 2012

Plienky All-in-one Sweet Monkey - máte s nimi skúsenosti? Objednávali ste z tejto stránky? Boli ste spokojné? Koľko trvalo dodanie tovaru?

peluskovo
26. júl 2012

@laura27m napis do tejto temy: https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/latkove-plienky-ake-mate-skusenosti/ , su tam mamicky, ktore tie plienky maju

laura27m
autor
27. júl 2012

Vdaka za radu, ale mna zaujima konkretne tato znacka a diskusia ktoru odporucas je uz dost stara. Za tie roky sa uz asi vselico zmenilo aj co sa tyka plienok. Ci nie?

peluskovo
3. aug 2012

@laura27m
v diskusii su aj dnesne prispevky, staci ist na poslednu stranku a zadat tam otazku, urcite ti odpisu mamicky, ktore tuto plienku pouzivaju , viem, ze su v tej diskusii latkarky, ktore tuto plienocku maju a mozno chodia uz len priamo do tej diskusie a nevsimli si, ze si pridala novu temu 🙂

laura27m
autor
5. aug 2012

@peluskovo Vdaka za radu 🙂 Idem pozriet

kamimik
12. aug 2012

@laura27m Kamarádka je má a je spokojená, jen prý hodně dlouho schnou. Také je spokojená s GaGa plenami (já na ně teprve čekám🙂) a ty prý schnou lépe a jsou i cenově lepší. Jinak neměla žádné výhrady🙂

baska1
1. okt 2012

ja ich mam 2ks a prave tu riesim, že mi trosku prevlhavaju, lebo malý ma cca 6kil a trosku su nam vacsie https://www.modrykonik.sk/forum/zakladna-vybavicka/latkove-plienky-ake-mate-skusenosti/

regresa
14. okt 2012

my máme sweet monkey 2 AIO a jsou super. Hodně mi vyhovují, ani přítel si nestěžuje. Je pravda, že schnou delší dobu, ale používají se stejně jako papírovky, nejsou tak moc buclatý na zadečku (zatím dáváme jen jednu vkládačku) a přijdou mi i pohodlný pro miminko - Andulka je nemá nikde otlačené. Nejvíc mi na nich vyhovuje suchý zip pro zapínání. Koupila jsem i jedny samostatné svrchňáky na patentky a ty už tak v lásce nemám, většinou je musím několikrát přepozapínat, než konečně sedí, aby těsnily, ale po sundání nechávají červené šlicy :( ještě jsem nepřišla ani ne jednu variantu, kdy by seděly k absolutní spokojenosti. Ale AIO si koupíme ještě další, hned jak na ně budou peníze.

P.S. lepší je nekupovat flýsáčky, protože ty prý miminko prošoupe, jak už sedí a časem potom propouští...