Plavky pre 8-mesačné dieťa do Turecka

15. máj 2023

Ahojte, v septembri ideme do Turecka to bude mat dcéra 8 mesiacov. Prosím o radu skúsenejšie mamičky, ktoré boli na dovolenke s takýmto dieťatkom, že ake plavky ste volili. Samozrejme natierať, ale či aj také tie plavky s dlhým rukávom alebo klasické co som videla na internete, napr spojené alebo len plienku na kúpanie. Ďakujem 🙂

domireb
15. máj 2023

Urcite celotelove s UV.

janocka
15. máj 2023

Plavky neoprenove splash about a urcite aj tricko SPF a aj klobuk SPF

makakova
15. máj 2023

Kokos neoprénovy overal rovno... Nepreháňate tak trochu,?

domiklik
15. máj 2023

Určite overal s spf, legionárku na hlavu ato co vykukne natierať...

domiklik
15. máj 2023

@makakova nemyslim, 8 mesacne dieťa nemá čo byt opálene, nie to ešte spalene

mrs_m
15. máj 2023

Moja bude mať 3 roky a teda nosí plavky s UV faktorom a rukávmi a bude, až pokým mi to bude tolerovať. Spálenie nie je žiadna sranda, už vôbec nie pri malých deťoch. Pri mori je slnko veľmi silné , neriskovala by som to len s krémom a aj tak sa treba vyhýbať obednému slnku a mimo vodu byť pod slnečníkom. Ja kupujem plavky a čiapky s UV faktorom z Nextu a som spokojná, na tvojom mieste by som kúpila asi jedne kombinézové a jedny rozdelené, obe majú plusy aj mínusy, uvidíš, čo vám sadne lepšie.

evaachesa
15. máj 2023

@makakova dieťa do 1 roka vôbec nemá byť na slnku, takže už keď musia ísť na taký výpek, tak áno, najvyššia ochrana je na mieste

nedielka
15. máj 2023

Ahoj, my sme tiež boli minulý rok v Turecku v septembri. Malá mala klasické plavky, ale dopoludnie a popoludnie sme trávili pod slnečníkom pri bazéne, a pol hodiny večer pri mori,taktiež ležala na lehátku pod slnecnikom. Pritom som ju natierala asi 3-5x denne. A pri presune z bazéna do hotela som ju zakryla klasickou látkovou plienkou. Takže žiadne opálenie nemala.