Plastové verzus sklenené Avent fľašky

andrejkap123
8. júl 2024

Plastove alebo sklenene Avent flašky?
Mate niekto skusenost s oboma?

anavixy
8. júl 2024

Sklenene su cistejsie, lahsie udrziavatelne, inak je to myslim uplne to iste. Pre novorodencov sa odporucaju sklenene.

really8
8. júl 2024

@andrejkap123 sklenene velke a jednu plastovu malu

beata_k
8. júl 2024

@andrejkap123 Urcite slenene. Plast je vzdy plast, cokolvet ti napisu na krabicku

banalu
8. júl 2024

Mame aj aj, jediny problem so sklenenymi bol, ze su ovela tazsie a dlho si nevedela flasu drzat sama, lebo jej bola tazka 🤷‍♀️ a tiez sa stava, ze sa pretaca zavit, kolko krat som zatiahla, zacala hrkat a mlieko vsade 🤦‍♀️ najlepsie v noci po celej spalni 🤣

vero13
8. júl 2024

Najprv sme mali sklenené ale teraz už keď je malá väčšia kúpili sme plastové, aby si ich držala aj sama

angeli121212
8. júl 2024

@andrejkap123 ja mám a úprimne mne sa rovnako dobre udržiavali aj sklenené aj plastové

lucia23529
8. júl 2024

Nám pre novorodenca odporučili vo Feede plastové Avent. Sú antikolikove s takým zeleným vnútri.

katulienocka999
8. júl 2024

@andrejkap123 mala som obe ale za mňa sklenene...sú ľahšie umývateľné, bez zápachu.. plast aj napriek dokladnemu umytiu smrdel po čase, sklo nie..tam som iba menila tie cumliky a bolo to

nevenka
8. júl 2024

Tak sklenena ma nevyhodu, ze sa moze rozbit, ked Ti babo zahodi flasku cez celu izbu (to vacsie), spadne pri cisteni, je tazsia. Velmi sme nevyuzili teda. Ale ja som mala flasky len na dokrm. A coraz menej a menej, az sme ich pouzivali len na vodu.

vkatush
8. júl 2024

My sme zo začiatku mali sklenenú, tak sme prešli na plastové. Ale tie aj keď ich umývaš poriadne, po čase smrdia. Zvyknem ešte pred urobením mlieka rýchlo prepláchnuť pod vodou, aj keď je čistá.

andrejkap123
autor
8. júl 2024

Ahaaa okej takze mi najlepsie vychsdzaju tie sklenene. My aj chceme pouzivat vo velkom umyvacku riadu na to takze… dakujem za recenzie 🙂