Pediped topánky - vaša skúsenosť s číslovaním

moniqe
5. apr 2013

Ahojte, chcem sa poradit ohladom topanociek Pediped. Mamicky, ktore mate s nimi skusenosti pre vacsie deti, ake je cislovanie? Sedi velkostna tabulka s nasim cislovanim? S akou rezervou kupujete topanocky? Chcem ich objednat cez internet a neviem sa rozhodnut, ake cislo objednat. Syn ma velkost nozicky +-13,5 cm, u nas nosi 22-ku. Pediped 22 je uvedena 14,4 cm, ale niekde som sa docitala, ze su mensie, ako sa pise. Budem rada za vase postrehy. Dakujem 🙂

moniqe
autor
6. apr 2013

Tak som radsej objednala vacsia, uvidime 🙂

zigi84
9. máj 2013

Pisem neskoro, len som zvedava ako ste dopadli. Lebo ja som tiez objednala vacsie a boli riadne velke, az tak, ze som predala dalej, lebo by sme nestihli vynosit.

strihalka
9. máj 2013

Ja objednala ted pre dceru 19 sedi tak jak pise vyrobce...

zuzinka_b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrinka8
17. feb 2016

Baby, nanovo otváram tému. Neviete, aká je VD pri Pediped Flex dievčenských - v. 32? Dcérka má nôžku cca 19,1 cm, a 31-ky sú 19,7 cm, ale neviem, či jej bude stačiť taký nadmerok. Zdá sa mi taký ltt + ešte do jari možno nôžka trochu porastie...

sophie32
11. feb 2017

@katrinka8 Ahoj! Trosku starsia otazka, ale chcela som sa spytat, ako nakoniec sedeli topanky? Ja chcem objednat letne pediped a zvazujem, aku velkost. 🙂 Vdaka velmi za info

katrinka8
11. feb 2017

@sophie32 - no, nakoniec som to neriskla, a nekúpila som ich...