Papučky do škôlky

brady1
7. aug 2014

ktore papučky su vhodnejšie pre 2ročne dieta doskolky s otvorenou špicou alebo zavretou?

wieruska1
7. aug 2014

mojej malej sa velmi potia nozky tak pouzivame tie s otvorenou spicou. Tie od raka.

bibina32
7. aug 2014

Ja kupujem stále zo zavretou, pretože ich vždy zoderu na palcoch. Aspon mi ponožky nezoderu. 😀

brady1
autor
7. aug 2014

dalšie názory

michi284
7. aug 2014

ahoj, my používame do dnes papučky na lepky ako sandálky od Raka a malý ma 5 rokov. lebo tie celé aj tak za chvíľu zodral a ako písala bibina32 o ponožkách, tie sú lacnejšie ako papučky meniť každé tri mesiace.

simsalabim
7. aug 2014

My sme pouzivali sandalky...letne alebo s ortopedickou stielkou. V skolke mali strasne teplo, v celych papuciach by si vypestovala na nozkach riadne ZOO.

crazybabenka
7. aug 2014

my sme mali "predpísané" zo škôlky....uzavretá špica....pevná päta

sisaha
7. aug 2014

@brady1 otvorena spica, zatvorena pata..

romana19
7. aug 2014

ja by som skúsila jednu s otvorenou a jednu s uzavretou špicou a uvidíš, ktoré sa osvedčia.

jamelia
8. aug 2014

ja tiez davam len letne sandalky - dcere sa viac poti nozka, aj doma ma sandalky, skusala som aj tie s otvorenou spicou od raka, ale bohuzial jej velkost uz nerobia a na druhej strane, ma sirsie chodidlo, takze jej to otlacalo nechtik akurat tam, kde bolo pevne sitie na otvor.

tigri
8. aug 2014

S otvorenou spicou...Rohacan je velmi kvalitny a maju krasne papucky, kupujem ich cez MMB

lilysk
8. aug 2014

@brady1 Mali sme suprfit papucky .

klincek
8. aug 2014

doteraz sme mali zalepovacie sandalky od Triposu, ideme vyskusat latkove papucky "s vetranim"🙂 (kupene na cipele.sk.) ak sa neosvedcia (bude v nich teplo alebo sa budu potit nohy), vratime sa k sandalkam.

iv01
8. aug 2014

@brady1 ja kupujem detom do skolky befado papucky, tie jedine im vydrzia cely skolsky rok, maju trosku vyvysenu spicku a neurobia sa na prstekoch diery ako na klasickych papuckach, su sice trosku drahsie, ale ak sa nemusia v priebehu roka kupovat dalsie tak to stoji vlastne menej. takyto styl http://www.befado.pl/kolekcje/obuwie-dla-chlopc...

tanija133
8. aug 2014

kde kupujes tieto befado peas? kolkocca stoja u nas?

iv01
8. aug 2014

@tanija133 od bab na mimibazare, pohybuju sa vacsinou od 10 do 12 eur, zalezi od velkosti a typu topanociek.

jasminet
8. aug 2014

z cicibanu, latkove, zavreta spica aj pata, ale maju otvory na vetranie, uz treti rok ich ideme kupovat

cayar
8. aug 2014

Dakujem za tipy;)

tanija133
8. aug 2014

@iv01 super pokukam,ja uvazujem nad tymito tento rok.... http://www.papucka.sk/papucky/223-superhrdina.h... tiez s klenbou, kozenna stielka....podobne Befadu...

andrejka1974
8. aug 2014

my mame klasicke papucky 🙂 🙂 🙂 🙂

iv01
8. aug 2014

@tanija133 aj tie vyzeraju dobre, ja ostanem verna befadu, co tu boli spominane papucky ciciban aj tie su peknucke, ale ta nehorazna cena 😖

tanija133
8. aug 2014

@iv01 kolko ciciban?

demeterka
8. aug 2014

@brady1 ja zvyknem kupovat papucky renbut, maju rozne typy aj otvorene aj zavrete, hlavne su makkucke pohodlne, maju dierkovanu podrazku tak sa v tom noha nepoti, kozena stielka sa da vyberat. Cena taka akurát. kupujem aj tu na MK zatiual som velmi spoko. Inak ziadne papuce nam nevydrzali cely rok v skolke, pretoze to by som im musela kupit o dve cisla vacsia a prvy pol rok by sa v tom zabijali a az na konci by im to bolo dobre, lebo cim mensie dieta tym noha rychlejsie rastie 🙂 mozno az take 5 rocne dieta bude mat ronvaku nohu cely rok ale mensie asi nie.

iv01
8. aug 2014

@tanija133 19,5

brady1
autor
8. aug 2014

@demeterka to mas pravdu, tiez som si myslela čo tu pisali že vydržia cely rok je trocha skreslene 😉

jenn7
8. aug 2014

ja neprestanem tvrdit ze najlepsie, co bolo na detske nohy vymyslene a ma to ako tak rozumnu cenu su superfit topanky 🙂

terezka1947
8. aug 2014

ja som kupila klasicke sandalky s kozenou stielkou a a vsade same otvory,na lepaky....dost sa mu poti nozka,v tom bude vetrat

jamabe
8. aug 2014

@brady1 dobrá otázka, tiež idem riešiť 🙂 Ale my asi sandálky so prekrytou špičkou, ale deravé... Musí mať anatomicky tvarovanú stielku.

@simsalabim Poteším ťa. Takéto malé deti vraj nemávajú pleseň na nohách. Tvrdila nám to jedna kožná (už taká staršia, tak hádam má skúsenosti), lebo našej sa hrozne potia nohy, až sa jej koža medzi palčekmi olupovala a bola taká červená, tak sme s tým boli aj na kožnom, či to nie je pleseň... 🙂 Tak Zoo asi nebude 😅

tanija133
8. aug 2014

no riada cena za papucky...

glowix
8. aug 2014

davate niektora do skolky detom capacky?kozenne?

bibistec
8. aug 2014

no my urcite nie od firmy rak mi pridu take socik co sa tyka dizajnu aj su take malo odolne ci co. Pouzivane kornecki su uzasne krasne a pevne a certifikovane s ortopedickou stielkou, ale to pre 2 rocne dieta este skoro ta stielka. V skolke nam povedali ze mozu byt aj sandalky, v ziadnom pripade nie vyzuvacie topanocky napr kroksy a pod. Co sa tyka spicky tadsej uzavreta lebo dietatko sa potkyna na otvorenej spici. Ved moze mat otvory po stranach na vetranie.