Pampers Premium Care alebo Active Baby

22. aug 2023

Ahojte, mam mesačné babatko a som prvorodička tak sa veľmi nevyznám. Zaujímal by ma rozdiel medzi týmito plienkami 😃 vyskúšali sme už viacero značiek ale zatiaľ boli naj pampersky, sú aj iné značky ktoré majú plienky s technológiou pocitu sucha ? Napríklad niečo lacnejšie ako pampersky ? Prosím vás ale o reálne skúsenosti s takými plienkami 🙂

minesasubu
22. aug 2023

Ja som bola maximalne spokojna s Dada cca 0,22€ za kus da sa pekne pozriet v akcii , zo zaciatku som pouzivala tieto Dada ale aj z lidlu boli fajn ale len 1a 2 a ptm pampers pants boli super ale rozdiel v nich az tak nie je , v Unione maju akciu a vies kupit kus za 0,20€

kitycat
22. aug 2023

My sme na von pouzivali tie premium care

petamich
22. aug 2023

ked bol babatko tak som pouzivala Baby Baby Soft a na noc Kolorky Night, neskor som presla na Pampers Active Baby a Nocne Pampers a teraz uz dlhsie Pampers Pants na den aj noc

autor
22. aug 2023

@minesasubu o tých dada plienkach som už čítala veľa odporúčaní, majú ale tiež technológiu pocitu sucha ?

minesasubu
22. aug 2023

myslim ze ano , treba si precitat na ich stranke maju tam popis ja som toto neriesila , prebalujem casto od narodenia

krisstinkaa
22. aug 2023

Veľmi dobre sú lupilu z Lidla,ale tie v hnedom obale a babylove aj klasické aj Nature ,na noc dávam aj ja malej Pampers ,na deň tie z Lidla alebo dm

tamitamitami
22. aug 2023

Ja som skúšala (Lidl, Babylove, Kolorky, Baby Baby Soft, Babelo, Linteo, Happy)...ale za mňa teda ani jedny neboli také dobré ako Pampers a nikdy som už druhý balík nekúpila.
Ja dávam Pampers premium care (na noc a na deň keď viem že nebudem vedieť prebaliť skôr ako za 3-4 hodiny), mimo toho používam Pampers active baby. Za mňa sú oboje veľmi dobré ale premium care podľa môjho názoru vydržia dlhšie "suché".

vkatush
22. aug 2023

Ja som active začala malému dávať až okolo 6-7 mesiaca, ale aj tak stále používa aj premium care.
Kupujeme z DM veľké mesačné balenie, vyjde za dobrú cenu.

trinneo
22. aug 2023

Ja cez deň pouzivam rozne typy, ale najradšej mam papers premium care...na noc davam jedine tie a mne sa osvecilo, ze davam vzdy o cislo vacsiu velkost na noc(t.j. ak cez den pouzivam 2ku, tak v noci davam 3ku, aby sa neprecikalo dieta... Ak ju precika parkrat, viem ze musim kupit na noc vacsiu) niektore ti povedia, ze smrdia, ja si to nemyslím, mne pravze zo vsetkych najviac smrdia hned aj po najmensom ciknuti pampers active baby, tie nenavidim, ale ked mi ich niekto kúpi, tak pouzivam...a kedze všetko je aj o cene tak cez den pouzivam teskacke, lupilu, babylove a kadejake, co svokra alebo svagrina kupi a podaruje- nastastie sme na žiadne zatial nemali negativnu reakciu, takze sa treba riadit sj dietatomco mu vyhovuje....

mima1608
22. aug 2023

Vyskúšali sme asi všetky možné plienky. Active baby mne osobne smrdia 🙈😂
Premium care 1ky boli fajn, 2ky mi precikávala nonstop, akoby jej zle priliehali okolo nôžky a ani za boha to pekne zatiahnuť. A viacero maminiek sa na toto sťažovalo 🫤
Lupilu pre mňa hrôza - hrubé a krátke. Každú mi prekakala štýlom, že jej to vyšlo po chrbátiku.
Baby baby soft sa mi zdajú také tvrdé, hrubé. Neviem. Nesedia mi.
Kolorky sú fajn, len za tú cenu by som asi zbankrotovala 😂
Babylove sú super. Ja som si ich obľúbila veľmi. Akurát 3ky už nemajú indikátor vlhkosti a ten mne osobne dosť chýbal, takže sme prešli na Dady a som nadmieru spokojná 😁

mima1608
22. aug 2023

@autorka , áno, Dady majú technológiu pocitu sucha. Nám v pohode vydrží celú noc plienka, málokedy v noci prebalujem