Pampers Active baby dry

vandica
10. okt 2017

Baby, ktoré pouzivate tieto plienky, nezda sa vam ze smrdia v poslednej dobe? My ich mame od narodenia (teraz mame 4mes), bola som s nimi max spokojna, teda sak aj som, ale posledne baliky co sme kupili, tak maly ked len trosku ju ma pocikanu, tak plienka smrdi ako keby ju mal 2dni na sebe. Ďakujem 🙂

marion09
10. okt 2017

my sme ich pred par tyzdnami kupili a tiez s nimi kvoli tomu niesom spokojna,za tu cenu mohli byt kvalitnejsie.ved DMkove su o dost lacnejsie a rovnakej kvality.

vandica
autor
11. okt 2017

@marion09 myslis tie babylove? Tie som tiez skusila, neboli zle, aj tie z lidla, ale pridu mi vsetky take ako vatove. Pampersky mam najradsej, no akurat ze teraz su nejake sfusovane.

marion09
11. okt 2017

@vandica ano tie.najlepsie su Pampers v bielom obale,tie ani "vonu"mocu neprepustaju....ale su aj najdrahsie.

lubka3232
12. okt 2017

ja som teraz kupila jedno balenie po dlhsej dobe, ale nemam pocit ze by smrdeli. zdaju sa mi take ako vzdy....inak pouzivam pants. jednoduchsie sa malemu obliekaju

vandica
autor
13. okt 2017

A mas 4ky? Mozno iba niektore cislo smrdi. Tie pants su super, mala som dve vzorky, ale ked sa pokakal, tak to bolo velmi zaujimave, musela som rozstrihnut boky 😂