Overal z Lídla

anniicka
20. nov 2012

Ahojte mamicky chcem sa spytat,ci neviete aky je detsky overal z lidla co je teraz v ponuke?Ci sa oplati kupit,alebo nie?stoji okolo 9,99 eur tusim..Ci je dost teply a schopny na nosenie..aby som tam nemusela zbytocne merat cestu 🙂

dominikamelka
20. nov 2012

My sme mali minulý rok z lidla a bola som spokojná, tento rok sme tam kúpili oteplováky a zdajú sa mi byť ešte kvalitnejšie ako F&F-kové.

anniicka
autor
20. nov 2012

@dominikamelka tak asi sa tam stavim a pozriem sa na ten overalik,lebo cena je fajn a je aj peknucky na obrazku.. 🙂

patka6
20. nov 2012

@anniicka my sme ho kupili a je super , este jeden by som chcela ale uz nemaju u nas :( je krasnucky a teply a dobre prepracovany ozaj

anniicka
autor
20. nov 2012

@patka6 to som rada,ze je super pojdem sa veru tam mrknut,len aby ho aj mali 😢 a neviem je tam pisane ze maju cislo 86/92 a moj drobec meria 83 cm,tak neviem aky velky mu mam kupit..

patka6
20. nov 2012

@anniicka no moja meria 82 cm a ten 86/92 jej je super🙂 mame ruzovy a chcela by som este modry, ak by mali, nekupila by si mi ? 🙂

anniicka
autor
20. nov 2012

@patka6 no opytam sa mojho ci nema navyse 10 eur aj pre teba 😀 no super tak kupim tu velkost,moc si pomohla dakujem 🙂

bbtina
20. nov 2012

@anniicka ja som ho dnes pozerala, za tie peniaze je celkom schopný, sice nemá ani na rukávoch ani na nohách gumky na siahnutie ale da sa, nie je do treskucej zimy ale na takú miernu až normálnu stačí, je podsity fleesom a ten dievčenský je oveľa krajší ako ten modrý chlapčenský

patka6
20. nov 2012

@anniicka nemas za co 🙂 podla mna sa ozaj za tu cenu oplati 🙂 moj manzel vcera rano kupil a jeden a ked som ho malej skusila tak som ho poslala aj dnes rano ale ze uz nemali, len male cisla:(

anniicka
autor
20. nov 2012

@bbtina som myslela.ze ma gummky na rukach..sa mi zdalo tak na obrazku,ale tak nevadi na taku normal zimu by to postacilo,ved ma aj bundu to by mal nastriedacku 🙂

anniicka
autor
20. nov 2012

@patka6 no ja uz len cakam na tatinka,nech najde 10eur a pojdeme ho kupit,.. 🙂 a snad ho budu mat,lebo zle nedobre 😀

patka6
20. nov 2012

@anniicka ahoj, no ako mali tu kombinezu este ? 🙂

anniicka
autor
20. nov 2012

@patka6 ahoj,no bola som tam aj s drobcom,a predomnou jedna pani zobrala posledny overal,ale chvalabohu ruzovy tak ma to az tak nemrzelo 🙂 tak som mu tam pancusky aspon kupila,a potom sme isli do jedneho cinskeho obchodu a tam sme kupili overal a tiez stal 10eur tak som rada,na tuto zimu nam pekne vystaci a na dalsiu zimu ,to uz budeme zase potrebovat nieco vecsie 😅

patka6
20. nov 2012

@anniicka dakujem za ochotu 🙂 si zlata 🙂 tak super ze ste aspon u cinana kupili 🙂 pekny vecer 🙂

anniicka
autor
20. nov 2012

@patka6 😀 neni zac 😀 aj tebe ´pekny vecer 🙂

saxana77
20. nov 2012

...ahoj, aj ja som kupila v lidli mojej male overalj,dokonca bol zo super materialu ( nepremokavy, neprefuka), peknucky, maximalne teply a tiez za velmi smiesnu cenu, bezne takýto inde od 20€ - 30€...

patka6
20. nov 2012

@saxana77 jeeeej ten je krasny 🙂 a ten mali asi davno tam vsak?

saxana77
20. nov 2012

hej, kupila som ho pred skoro dvoma rokmi , este mala bola len v bruchu, ale neodolala som, lebo za tu cenu sa mi zdal uplne vymakany... a aj bol, uz som ho aj tu v bazariku predala a robi sluzbu inej slecne...

saxana77
20. nov 2012

...ale sem tam byvaju take velke vypredaje v lidl a zda sa mi, ze som ho videla aj neskor tam predavat...