Overal pre dieťa narodené v decembri. Aký materiál?

luciaalex
30. nov 2010

ahojte, som zvedava na vase nazory na typ overalu pre zimne mini (termin porodu je funny - 24.12.).
mam kocik s klasickou vanickou (inglesina sofia, vanicka je zateplena) a teplucky fusak. jasnacka - deka.
treba klasicky "oteplovackovy" overal alebo staci fleecovy?
dakujem
caute

exupery
30. nov 2010

My sme narodeny zaciatkom februara,mali sme emitexovy fusak a do toho len taky macikovy overal,a stacilo,bez deky...

ichbinich
30. nov 2010

Moj je narodeny 3.12. a nemal ziadny overal. Neviem si predstavit, ze by som ho trepala do overalu. Mal ako druhu vrstvu zateplenu "teplakovu supravu" a potom fusak. Ten je fleecovy velmi teply. Ked bolo menej ako nula alebo tak, tak som davala este deku. Do deky som zo zabalila a sup do fusaku.
Takze ak mas teplucky fusak a zateplenu vanicku, je to vec "cviku", ci budes obliekat fleesovy overal alebo "iba" dalsiu vrstvu oblecenia.

ivka1603
30. nov 2010

Stačí fleesový overal, ja som hrubší nedávala 🙂

kalerabka33
30. nov 2010

@luciaalex sama uvidíš, kolko bude stupnov, ked pojdete z porodnice, kolko bude, ked pojdete na prvu prechadzku atd...... ine je obliekat babo v minus 10 a ine, ked je 5 stupnov vonku... a v zime je normalne, že može byt kosa jak ,,hovado,, 😀 ale može byt aj teplejšie... mala je novembrová a mali sme fleesový overal, obliekal sa velmi lahko, babu je v nom pohodlne, lebo ho netlačia na chrbatiku žiadne gumičky, ale potom v decembri, januari sme mali už aj originál hruby overal, aj tam to išli lahko, fusak, deku, kryt na vaničku.... spotená tam nikdy nebola, ani studená, tak to asi bolo o.k. 🙂

janka2732
30. nov 2010

ked maš aj fusak tak vobec nemusiš kupovat hruby overalik🙂