Overal na spanie

cicamica1980
26. jún 2016
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

Maminy, kde kupim /aka znacka predava/ overaly na spanie - dlhy rukav, dlhe nohavice vo velkosti na 5-6 rocne dieta? Mala som. Pocit ze next, ale neviem.dobladat. Dcera ma stale hole krize. Poradte. Dakujem

amexa
26. jún 2016

gap a carters

adina12
26. jún 2016

@cicamica1980 Next take mava, no kedze je leto, v ponuke to momentalne nie je, mozno v novej kolekcii to pridaju, ta by mala byt v juli. Znacka George ma tusim tiez aj na tento vek overaly. Tiez ked si tu na koniku v bazari zakliknete novy tovar a v casti pyzama niekolko overalov na tento vek najdete....

cokii
26. jún 2016

Ahoj. Ja kupujem svojim babám overaly na spanie pravidelne a to má najstaršia už veľkosť dámsku S - M 🙂. Väčšinou kupujem Next alebo Primark, ale mali sme už aj George (ale ja mám súrodencov vonku, tak oni ma zásobujú). Super je, že sú bavlnené a tak ako píšeš, máme pokoj, že kríže nie sú holé. Inak z mojej skúsenosti - kupujem o číslo väčšie, lebo bavlna sa trošku zrazí a predsa len overal je lepšie keď je voľnejší a medzi nôžkami netlačí. Teda ak nosíte 116, tak by som brala 122/128. Väčšinou na rukách aj nohách sú patenty, tak sa to neskĺzne a bude to pohodlnejše. Ale záleží od značky. 😉

cicamica1980
autor
26. jún 2016
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

Dcera ma 107cm, takze uz 110 nekupujem, ale 116,presne koli bavlne, dakujem
@cokii

majka99999
26. jún 2016

@cicamica1980 ja som kupila vvGeorge

bubula78
4. sep 2018

Super rodinne pyzama som dnes nasla na www.mojemomo.sk, pyzama pre vsetkych, overaly pre deti od 92 az po dospelych, kvalitna bavlna, skus 😉